ביטוח נסיעות

ציוד מבוטח לנסיעה לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל מספק מענה מקיף ושקט נפשי במהלך הטיול, החופשה, הביקור המשפחתי או הנסיעה העסקית לחו"ל. הביטוח מורכב משלושה ביטוחים עיקריים- ביטוח בריאות לנסיעה לחו"ל, ביטוח טיסות וביטוח מטען ורכוש.

חשוב לרכוש את הביטוח לפני הנסיעה לחו"ל, מרכיב הביטוח אינו יקר אך יש להשוות בין הפוליסות השונות שחברות הביטוח מציעות מאחר ויש הבדלים משמעותיים בתנאי הפוליסה וגובה הכיסוי. בדיוק כפי שנהוג להשוות מחירי טיסות, דילים וחופשות לחו"ל, כך יש לנהוג בעת רכישת הפוליסה, במידת הצורך חשוב להרחיב את הביטוח כדי להתאים אותו לאופי הטיול, למאפיינים האישיים הייחודיים כמו גיל, מצב רפואי, הריון וכדומה.

מתי יש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

את הביטוח יש לרכוש בארץ טרם הנסיעה לחו"ל מאחר ולא ניתן לרכוש ביטוח חו"ל לאחר היציאה מהארץ. חשוב לזכור כי עלויות הטיפול הרפואי בחו"ל גבוהות במיוחד, בעיקר במדינות העולם המערבי, לרבות ארה"ב וקנדה, וללא רכישת הביטוח מסתכנים ועלולים להתמודד עם מצב קשה, הבדלי תרבות, קשיי שפה, טיפול רפואי לקוי ועלויות כספיות גבוהות.

היכן כדאי לרכוש את הפוליסה?

כל חברות הביטוח המובילות בארץ משווקות ביטוח נסיעות לחו"ל, ביניהן מגדל, הפניקס, הראל, איילון, מנורה, ביטוח ישיר וחברות נוספות. לכל חברה פוליסה שונה ומגוון מסלולים ואפשרויות. יש חברות המציעות ביטוח בריאות לחו"ל ויש חברות המשווקות ביטוח רחב הכולל גם ביטוח מטען המכסה אובדן או גניבה של המטען.

כמו כן, חברות הביטוח מציעות מגוון הרחבות וסוגי ביטוחים ייעודיים כגון כיסוי הוצאות איתור וחילוץ, ביטוח לתרמילאים, כיסוי לספורט אתגרי, כיסוי לסקי, כיסוי לנסיעת עסקים, כיסוי לנשים בהריון וכדומה. יש להשוות מחירים ולקרוא היטב את סעיפי הכיסוי וגובה הפיצוי שניתן לקבל בקרות מקרה ביטוחי הנכלל בפוליסה.

השוואת מחירים במקום אחד ורכישת ביטוח נסיעות בקליק מהיר

במקום לבזבז זמן ולהתקשר למספר סוכני ביטוח ולחברות ביטוח שונות משווים וחוסכים בעלויות ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות האתר. ראוי לציין כי כל חברות הביטוח משווקות פוליסות לביטוח נסיעות לחו"ל, לרוב במחירים תחרותיים, חברות הביטוח מציעות ביטוחים ייעודיים לתרמילאים ולאנשי עסקים, וביטוחים גם לנוסעים מזדמנים שטסים לחופשות ובילויים בחו"ל לעתים רחוקות.

לכן, כדי לחסוך בעלויות ועל מנת לבחור בביטוח מתאים במחיר משתלם מומלץ להשוות את המחירים באמצעות האתר. מלאו את הטופס באתר וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות מכל חברות הביטוח, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם כמו גיל, אופי ומטרת הנסיעה, משך השהות בחו"ל וכיוצא בזה.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 70% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח מעולה באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דורון רכטמן 10.10.2016
  "חיפשתי ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר זול אבל כיסוי מלא. דרך האתר ביצעתי השוואה ויצא משתלם, וחסכתי כ-10% בשיחת טלפון אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קרן זהבי 18.5.2016
  "רציתי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה ולא הרציתי לשלם הרבה. השתמשתי בהשוואת מחירים בפורטל והוצאתי דיל מצוין, כמעט חצי ממה שהייתי אמורה לשלם בפועל!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רוחמה משולם 17.6.2015
  "לחופשה הזאת יצאתי באמת בראש שקט. איך לא? שילמתי גרושים על כיסוי הכי רחב שיש בביטוח נסיעות. תודה רבה על כל המידע שיש באתר!"
  צלמית תמונת פרופיל