ביטוח בריאות – מחיר מבצע לגולשי האתר!

שלט של ביטוח בריאות

כל תושב בישראל זכאי לשירותי רפואה כמפורט בסל שירותי בריאות. את שירותי הרפואה מקבלים תושבי המדינה מקופות החולים, ועליהם לשלם לביטוח לאומי עבור השירות. במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי זוכים למגוון שירותי רפואה ובריאות, אך לרוב לא ניתן להסתפק בכך לכן מרבית התושבים בישראל רוכשים ביטוחי בריאות פרטיים.

ביטוח בריאות פרטי ניתן לרכוש דרך אחת מקופות החולים, במסגרת שירותי בריאות נוספים (שב"ן), אך כדי ליהנות משירותי בריאות מקיפים המהווים למעשה רפואה פרטית, מומלץ לרכוש פוליסה מאחת מחברות הביטוח, ביניהן הפניקס, מגדל, הראל, AIG, כלל ועוד.

ביטוח בריאות בישראל

כאמור, כל תושבי המדינה זכאים לקבל שירותי רפואה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, עם זאת לרוב לא ניתן להסתפק בשירותי הרפואה הציבורית, לכן יש לרכוש ביטוח פרטי. קופות החולים משווקות שירותי בריאות נוספים, אך הכיסוי אינו כולל ביטוח מחלות קשות, ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ או בחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל וכיסוי לתרופות יקרות, חלקן מצילות חיים, אשר אינן נכללות בסל התרופות.

חשוב לציין כי חברות הביטוח מציעות מגוון ביטוחי בריאות פרטיים כגון ביטוח לכיסוי מחלות קשות, ביטוח למימון ניתוחים בחו"ל או למימון טיפולים מיוחדים בחו"ל, כיסוי לשירותים אמבולטוריים וטכנולוגיות רפואה מתקדמות בישראל, הרחבה לכיסוי תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות ועוד.

ביטוח בריאות פרטי או קבוצתי

לפני שאתם ממהרים לרכוש פוליסה מאחת מחברות הביטוח, עליכם לבדוק האם ניתן לרכוש ביטוח בריאות קבוצתי דרך מקום העבודה שלכם. הצטרפות לביטוח קבוצתי לרוב אינה כרוכה בחיתום רפואי, יתרון משמעותי במקרים מסוימים לעומת הביטוח הפרטי. כדאי לדעת כי הפרמיה לביטוח קבוצתי לרוב נמוכה יותר בהשוואה לפרמיה שעליכם לשלם לביטוח בריאות פרטי.

כדי לרכוש ביטוח עליכם לבחור היטב את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ושל בני משפחתכם. במידה ועליכם למלא טופס הצהרת בריאות יש להקפיד על פרטים נכונים, אחרת אתם מסתכנים בכך שחברת הביטוח לא תאשר את זכאותכם בעתיד בקרות אירוע ביטוחי. בנוסף, חשוב לבדוק את תנאי הפוליסה, לבדוק האם ניתן להסתפק בביטוח בסיסי או שיש לרכוש הרחבות שונות, ויש לקרוא היטב האם יש חריגים לכיסוי הביטוחי, האם עליכם לשלם השתתפות עצמית ועוד.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים בעלויות ביטוח בריאות פרטי. מלאו את הטופס באתר וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות מכל חברות הביטוח.

למידע נוסף, הנכם מוזמנים לפנות לצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יאיר ש 12.9.2016
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל
 • בני מאירי 14.6.2016
  לא פשוט למצוא פוליסת ביטוח בריאות מקיפה במחיר משתלם, באמצעות ההשוואה באתר הצלחתי!
  צלמית תמונת פרופיל
 • רועי 21.10.2015
  באמצעות האתר סגרתי ביטוח בריאות של חברת הראל במחיר משתלם במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל