ביטוח צלילה

שטרות כסף ואביזר רפואי

ביטוח צלילה מומלץ ואיך "להישאר עם הראש מעל המים"

זה שמתחת לפני המים שוכנת עיר תת-קרקעית, אנחנו יודעים מ'בת הים הקטנה'. וגם מצוללנים שצוללים לעומק האוקינוס, או הים באילת, וחוזרים משם עם המון חוויות ומעט חמצן בבלון. למקרה שגם אתם רוצים לעטות על רגליכם סנפירים ולצלול הימה, כדאי שתצטיידו לפני כן בביטוח צלילה. לא הייתם רוצים להיקלע לרשת דייגים מתחת למים או להיטרף על-ידי כריש, כשאין לכם ביטוח צלילה. אבל רגע, מה זה בכלל ביטוח צלילה ומה הוא כולל? קחו אוויר…

מה זה ביטוח צלילה?

ביטוח צלילה, כשמו כן הוא, הוא פוליסת ביטוח אשר נועדה למקרה שצוללן ימצא את עצמו במצבי סיכון, וכאלה לא חסרים בספורט אתגרי כמו זה. אם אתם מתכוונים להירשם לקורס צלילה, ועל אחת כמה וכמה אם אתם צוללנים מקצועיים, מוטב שתתעניינו לגבי ביטוח צלילה. לא שיש הרבה ברירות אחרות: בישראל נחקק חוק הצלילה הספורטיבית, אשר מחייב כל צוללן להיות מבוטח בביטוח צלילה, ולא בכדי: הסכנות בעת צלילה לא מעטות, וכוללות הסתכנות בפציעה, בתביעה ובחנק, ופגיעה בבן זוגכם לצלילה, ועלולה לגרור אחריה הוצאות כספיות לא מבוטלות כתוצאה מנזק מסוג זה. לכן, חברות הביטוח מציעות פוליסה של ביטוח צלילה, המכסה הוצאות שנגרמו כתוצאה מחילוץ, פינוי, אשפוז וטיפול רפואי, טיפול בתא לחץ.

ניתנת בחברות הביטוח אפשרות לכלול גם מקרים של מוות או נכות כתוצאה מתאונת צלילה. הדבר נכון בעיקר לגבי חופשות בחו"ל בצלילת אקסטרים מורכבת. נכון שזה עושה חשק לקפוץ למים? מה כולל ביטוח צלילה אז החלטתם לקפוץ למים? בדקו מה מציעות לכם חברות הביטוח. ביטוח הצלילה הסטנדרטי ביותר עומד על חמישה ימים והוא מוצע בעלות של בין 60 ל-90 ש"ח. אם אתם לוקחים קורס צלילה באילת, או צוללנים מתחילים, עדיף להסתפק בביטוח האלמנטרי של חמישה ימים. ניתן לרכוש את חבילת הביטוח גם במועדוני צלילה, אשר ישמחו לייעץ לכם בנושא. אם אתם צוללנים מקצועיים, או יוצאים לחופשת צלילה בחו"ל, מומלץ להרחיב את חבילת הביטוח לאור הסיכונים, וחברות הביטוח מציעות ביטוח שנתי בינלאומי לחופשות בחו"ל עם היקף אחריות גבוה, במחירים של עד 250 ש"ח. הכל תלוי באופן חופשת הצלילה שלכם, מספר הימים, כמות הצלילות ואופן הסיכון. איך שלא יהיה, כדאי לקחת בחשבון את כל הסיכונים הנלווים לצלילה, ולהישמר מפניהן, גם עם ביטוח בסיסי וגם עם הרחבה לביטוח צלילה. צלילה מהנה!

 

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • פנינה להב
  "תמיד זלזלתי בביטוח דירה, כי מה כבר יש לגנוב אצלי. באתר קראתי מאמר בשפה ברורה והשתכנעתי. כעבור שבוע פרצו לנו והרימו שלוש פלזמות. קיבלתי פיצוי של 4,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ג'קי פורת
  "תמיד חשבתי שביטוח חיים זה לזרוק כסף לכיס של חברת הביטוח. בפורטל היה מאמר שהסביר איך לגרום לביטוח לעבוד בשבילי. פניתי לסוכן הביטוח והוצאתי מחיר מוזל ב-1,400 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברק יוסף
  "היה לי חוב גדול בביטוח הלאומי וניסיתי להתחמק מלשלם אותו. קראתי טיפים טובים באתר איך לעמוד על שלך מולם. ניגשתי אליהם ובפגישה אחת מחקתי כמעט 35% מהסכום!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורטל חלימי
  "עבדתי לפני הצבא במקום עם תלוש והורידו לי ביטוח לאומי. באתר קראתי שמגיע לי החזר. פניתי אליהם וקיבלתי החזר רטרואקטיבי של 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל