ביטוח נט – השוואת ביטוחים באינטרנט

זוג בודק נתונים במערכת ביטוח נט

רוצים לקבל מידע על פוליסות ביטוח? להשוות בין חברות ביטוח וביטוחי חיים? להפיק דוחות תשואות ולקבל מידע לגבי דרכי חיסכון? כמובן, בכל עת אתם יכולים להיכנס לכאן ולהתעדכן במידע מועיל בנוגע  לפוליסות ביטוח, אבל אתם יכולים להיעזר גם במערכת 'ביטוח נט' (או 'ביטוחנט') של משרד האוצר? מה זה בדיוק ואיך זה פועל?

 מערכת ביטוח נט – מה זה בדיוק

מערכת ביטוח נט הושקה על-ידי משרד האוצר בשנת 2008 על-מנת לאפשר השוואה יעילה ופשוטה לביצוע בין פוליסות ביטוח חיים של חברות הביטוח השונות וקבלת מידע מהימן ומגוון בנושא. כמו-כן, מאפשרת המערכת השוואות נוספות ומדידות על-פי פרמטרים קבועים מראש.

 מה כולל ביטוח נט

מערכת ביטוח נט מאפשרת, על-ידי הגדרה של נתונים, מדידה והשוואה בין תשואות ומדדי סיכון, מידע על ביטוח פרטי וביצועים של פוליסות של חברות ביטוח, אשר קשורות לתחום של ביטוחי חיים. המערכת יכולה להפיק שני דוחות בתחום התשואות: השוואה של שנה ומעלה והשוואה בין מדדי שוק. כמו-כן, מתאפשרת קבלה של תרשימי תשואה מצטברת של כל חברה בהשוואה לתשואת חברות ביטוח אחרות. מעבר לכך, מוצעת טבלת פירוט תשואה חודשית מצטברת, גובה דמי ניהול ונכסי חברות הביטוח. המידע מסופק באמצעות טבלאות, גרפים ודוחות. ניתנת בנוסף לכך אפשרות לבחינת הפוליסה האישית בשנה שחלפה בהשוואה למדד המניות והאג"ח ולשער הדולר.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • פנינה להב
  "תמיד זלזלתי בביטוח דירה, כי מה כבר יש לגנוב אצלי. באתר קראתי מאמר בשפה ברורה והשתכנעתי. כעבור שבוע פרצו לנו והרימו שלוש פלזמות. קיבלתי פיצוי של 4,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ג'קי פורת
  "תמיד חשבתי שביטוח חיים זה לזרוק כסף לכיס של חברת הביטוח. בפורטל היה מאמר שהסביר איך לגרום לביטוח לעבוד בשבילי. פניתי לסוכן הביטוח והוצאתי מחיר מוזל ב-1,400 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברק יוסף
  "היה לי חוב גדול בביטוח הלאומי וניסיתי להתחמק מלשלם אותו. קראתי טיפים טובים באתר איך לעמוד על שלך מולם. ניגשתי אליהם ובפגישה אחת מחקתי כמעט 35% מהסכום!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורטל חלימי
  "עבדתי לפני הצבא במקום עם תלוש והורידו לי ביטוח לאומי. באתר קראתי שמגיע לי החזר. פניתי אליהם וקיבלתי החזר רטרואקטיבי של 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל