השוואה בין קרנות השתלמות – איזו קרן השתלמות הכי משתלמת?

כפתור במקלדת של חסכון בכסף

כיצד לערוך השוואה בין קרן השתלמות אחת לאחרת? 

השוואה בין קרנות השתלמות היא צעד חשוב שכל חוסך צריך לבצע כאשר הוא משקיע בקרן השתלמות. לא כל הקרנות טובות, ולא כולן משתלמות לכם, ולכן מומלץ להתמקד בכמה פרמטרים חשובים. למשל, כאשר משווים בין קרנות שונות, יש לשים לב למספר מדדים שונים אשר רלוונטיים לכל אחד מאיתנו. שני המדדים הראשיים שמקובל להתייחס אליהם הינם רמת הסיכון והתשואה של הקרן. לרוב, נצפה שמדדים אלו יהיו ביחס הפוך (ככל שקרן לוקחת יותר סיכונים, הסיכויים שלה להשיג תשואה גבוהה עדיפים ולהיפך). עד כאן טוב ויפה. מה עוד חשוב להשוות? החוסן של הגוף המנהל את הקרן, למשל, כמו גם רמת השירות שנקבל במקרה הצורך וגובה דמי הניהול כמובן (יש המחשבים תשואה נטו שהינה תשואה בניכוי דמי ניהול וכך מקבלים נתון פשוט ורלוונטי). אופן ההשוואה דומה בחלקו לדרך בה משווים אפיקי חיסכון אחרים דוגמת קרנות פנסיה, קופות גמל.

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  המידע חדש ומתעדכן באופן תדיר
 • 100% אמינות
  מיטב היועצים הקיימים בענף
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח!

לקבלת הצעה לקרן השתלמות

לקוחותינו מספרים

 • מאיר שלם 17.6.2016
  "קודמתי לאחרונה בעבודה ואחת מהתנאים היו פתיחת קרן השתלמות, אני חייב להגיד שדי התלבטתי כי לא הכרתי את היתרונות של זה. למזלי המידע והמומחים של האתר עזרו לי לבחור בקרן הטובה ביותר בשבילי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב מזרחי 12.3.2016
  " יש לי 2 קרנות השתלמות ישנות מימי בצבא ובמקום העבודה שלי רצו לפתוח לי אחת חדשה, ולא ההייתי בטוח אם אני יכול להפקיד לקרן הישנה במקום, היועצים של האתר והמידע באתר עזרו לי להבין מה עלי לעשות"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בתיה שדה 1.10.2015
  "תודה ליוסף היועץ בתחום קרנות ההשתלמות שעזר לי להבין ולמנף את קרנות ההשלמות הקיימות שיש לי"
  צלמית תמונת פרופיל