ליסינג פרטי – עד 30% חסכון לפונים מהאתר!

אישה ורכב שנרכש בעסקת ליסינג פרטי

אם יש לכם חלום לנהוג ברכב חדש ואין לכם תקציב עבור החלום הזה, אתם מוזמנים להכיר את אפשרות מעולה שעומדת בפניכם, בלי לקחת הלוואות ענק ובלי לוותר על החלום. ליסינג פרטי.

המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם למצוא את הפתרונות המימוניים הטובים ביותר, שבעזרתם תיהנו מרכב חדש והתקציב שלכם לא ייפגע אנושות.

ליסינג פרטי עד 100% מימון

את יתרונות הליסינג הכירו רבים בישראל דווקא דרך מקום העבודה. הארגון שדאג לצייד את עובדיו ברכבי חברה חכר את אותם הרכבים מחברת ליסינג והעובד נהנה מרכה איכותי, עם תחזוקה שוטפת, טיפולים עונתיים, טסט לרכב, ביטוח ומה לא.

ליסינג פרטי פועל על אותו העקרון, רק שהוא מכוון לקהל הפרטי. כי מה שטוב לחברות, טוב גם לפרטיים.

מרגע שהתחום הזה תפס תאוצה, הבינו רבים שהדרך ליהנות מרכב חדש היא היום קלה יותר, מהירה יותר ובעיקר אפשרית מאד.

גם אם אין לכם תקציב, אפילו ראשוני, מעמידות לרשותכם חברות ליסינג פתרונות מימון, גם עד מאה אחוזים.

משמעות הדבר היא כי את המקדמה שעליכם לשלם, כשלושים אחוז מערך הרכב, משלמת חברת המימון, ואתם מחזירים אותה בפריסת תשלומים נוחה, המותאמת לתקציבכם.

ליסינג פרטי כדאיות החל מהרגע הראשון

אז מה היה לנו כאן? ליסינג פרטי הוא הדרך היחידה בה אתם יכולים לנהוג ברכב חדש, או יד שנייה, עוד לפני ששילמתם עבורו, או שילמתם רק חלקית.

עקרון הליסינג פועל באמצעות תשלום המקדמה ולאחר מכן תשלומים חודשיים שווים בכל חודש, נוחים גובהם ומותאמים תקציבכם ואפילו לחודש בו תרצו לשלם.

בתום התקופה, לרוב בין שלוש לחמש שנים, תעמוד בפניכם הבחירה אם לשלם את ההפרש שנותר בין התשלומים והמקדמה ששילמתם לבין ערך הרכב ולהפוך לבעלים השמחים של הרכב, או לשדרג אותו לדגם חדש יותר ו"לגלגל" אליו את הליסינג.

ליסינג פרטי כדאיות ניכרת החל מהרגע הראשון, מאחר וזו הזדמנות ז לנהוג ברכב שחלמתם עליו, חדש, בטיחותי, נוח ויפה, ומבלי ששילמתם את מלוא התמורה עבורו.

ליסינג פרטי יד שנייה

אם בכל זאת אתם רוצים ליהנות מרכב טוב ולחסוך בעלויות, עומדת בפניכם האפשרות של עסקת ליסינג פרטי יד שנייה.

המשמעות היא שאתם יכולים לרכוש רכב במצב מעולה ומשנתון מתקדם אולם לא ישר מהיבואן, כך שהעלות שלו היא אטרקטיבית מאד, כולל מימון בתנאים מצוינים.

מעבר ליתרונות הכספיים, נחסך לכם זמן חיפוש יקר ומייגע, התרוצצות בין מוכרים שונים והרבה תסכול, שלא לדבר שכדי לרכוש את הרכב, עליכם להגיע עם מלוא הסכום עבורו.

חברות ליסינג רבות מציעות רכבי ליסינג יד שנייה במחיר שהוא נמוך ממחיר המחירון, ועדיין, מטופל ושמור, ועם היסטורית רכב מפורטת וגלויה לכם, מאחר וחברת הליסינג תציג בפניכם את כל המידע, מתוקף מחויבותה לנהוג בשקיפות ובכנות.

ליסינג פרטי מבצעים משתלמים

חברות הליסינג מפרסמות מעת לעת מבצעים שפשוט חבל להחמיץ אותם, הן של רכבים מעולים והן בתנאי המימון שהן מעמידות לרשות המתעניינים.

עם המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית אתם משווים בין ההצעות וחוסכים, ראשית כסף רב אולם גם זמן חיפוש יקר, אחר הרכב האידיאלי ואחר פתרונות מימון נוחים.

זה הזמן שלכם למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל מאיתנו הצעות מחיר מעולות שתוכלו להשוות ביניהן ולבחור בזו שמתאימה לכם ביותר.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקאות ליסינג פרטי
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 80% מגולשי האתר סגרו עסקת ליסינג פרטי

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • הלנה גודס 15.4.2016
  "למי שמחפש מידע אמין על ליסינג פרטי, אני ממליצה על המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. המידע כתוב בשפה ברורה ולא מתחכמת, ומאפשר להבין את האותיות הקטנות בהסכמי הליסינג ולהוציא הנחות גדולות"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ענת קוריאל 15.10.2015
  המידע באתר עזר לי מאוד שרכשתי רכב בליסינג, מומלץ!
  צלמית תמונת פרופיל
 • ליאון גרינברג 28.9.2016
  כמו המוטו של האתר - נכנסים משווים וחוסכים. תענוג!
  צלמית תמונת פרופיל