רכב חדש בלי הון התחלתי – עם ליסינג מימוני

מגרש רכבי ליסינג

ליסינג מימוני לרכב – למי זה באמת משתלם

במסגרת רכישה של רכב חדש או השכרת רכב חדש, ניתן לממן את הקנייה באמצעות ליסינג מימוני. שיטה זו מצטרפת לשיטות נוספות כמו הלוואות לרכישת רכב או ליסינג תפעולי. אז אם יש מגוון של הצעות, איך יודעים במה לבחור? איך בכל זאת ליסינג מימוני שונה מהשיטות האחרות, מה היתרונות והחסרונות ולמי בכלל היא מתאימה. כל המידע על ליסינג מימוני.

ליסינג מימוני – סוג של מימון לרכישת רכב חדש

רכישת רכב חדש היא ההוצאה הגדולה שתעשה אחרי רכישת דירה. קיימות מספר אפשרויות לרכוש רכב חדש, בין אם באמצעות הלוואה לרכישת רכב, הלוואה חוץ בנקאית, או אפילו הלוואה ממקום העבודה או פתיחת תוכנית חיסכון שסגרת במיוחד לשם כך. גם אם אתה יכול לקבל מימון לרכב ולשלם בתשלומים, במרבית המקרים יהיה עליך לשלם סכום חד פעמי ראשוני לפני ששאר הסכום יתחלק לסכומים קטנים יותר. לעומת השיטות הישנות, ליסינג מימוני מאפשר לנו לשכור את הרכב בתנאים מעט שונים:

כיצד עובדת שיטת ליסינג המימוני לרכב

במסגרת ליסינג מימוני תוכלו לשכור את הרכב מחברת ליסינג לתקופה הנעה בין 40 ועד 80 חודשים. במהלך תקופת השכירות הרכב עובר לבעלותך ואתה אחראי על כל ההוצאות השוטפות, כגון-אגרות רישוי, תשלום ביטוחי רכב שונים, תיקונים, איבזור וכדומה. עם סיום תקופת השכירות תוכל לרכוש את הרכב בעלות של 1% מערכו. בנוסף, תוכל להחליט עם תום התקופה להחליף את הדגם שאתה עושה בו שימוש לדגם אחר (חדש יותר למשל) אותו תרכוש. למעשה, ליסינג מימוני הוא סוג של הפקדת מקדמה, או פיקדון משולב עם רכישה בתשלומים לתקופת מינימום קבועה מראש. קהל היעד של שיטת הליסינג המימוני הוא אנשים שמעוניינים שהרכב יהיה רכושם הפרטי, או ארגונים שרוכשים ציי רכב עבור עובדי החברה. שיטה זו נחשבת כמתאימה יותר לאנשים פרטיים במסגרת ליסינג פרטי.

השיטה המתחרה של ליסינג מימוני: ליסינג תפעולי

שיטת ליסינג נפוצה נוספת היא ליסינג תפעולי. במסגרת ליסינג תפעולי תוכלו לשכור רכב, בדרך כלל למשך כ-20 חודשים ועד שנתיים, כאשר הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג. בפועל, חברת הליסינג היא זו האחראית להוצאות השוטפות על הרכב.

בעלי ארגונים רבים מתלבטים באיזו שיטת ליסינג לבחור, כאשר שתי השיטות הנפוצות הן, כאמור, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. לשתי השיטות יתרונות וחסרונות הנובעים מההבדלים השונים ביניהן.

למי מתאימה שיטת ליסינג מימוני

אם אין לך סכום כסף גבוה נזיל, אם אינך יכול לקחת הלוואה או שאינך רוצה להתחייב להלוואה – יתכן וליסינג מימוני הוא הפיתרון עבורך. מצד שני, אם אין באפשרותך להתחייב לעמידה בתשלום חודשי קבוע לטווח ארוך – יתכן וליסינג מימוני הוא אינו אופציה כה טובה. חשוב שתיקח בחשבון שהעלות הכוללת של הרכב בליסינג תפעולי ובליסינג מימוני עשויה להיות גבוהה יותר, ובמידה ותשבור את התוכנית באמצע תאלץ במרבית המקרים לשלם קנס בסכום לא קטן. מעבר לכך, ליסינג מימוני עשוי להתאים בעיקר לאלה שאין ברשותם סכום כסף גדול על מנת לכסות את עלות הרכב, או מי שמעוניין להחליף את סוג הרכב בהמשך.

אילו שאלות עליך לשאול את חברת הליסינג המימוני לפני ביצוע עסקה

לפני שאתה חותם על מסמכי חוזה הליסינג המימוני, כדאי שתבדוק כמה נושאים מול החברה. בין השאר כדאי מאוד לברר את הדברים הבאים:
 • מהם התנאים הנוספים שכרוכים בחוזה מלבד עלויות השכירות
 • האם קיימות הגבלות מסוימות, כמו למשל הגבלת קילומטראז' ובמידה וכן מה תהיה העלות של החריגה
 • האם קיימות סנקציות במקרה של ביטול החוזה, או במקרה שתחליט להחליף את סוג הרכב
 • האם ניתן לרכוש ביטוח באמצעות חברת הליסינג, והאם חברת הליסינג תוכל לסייע לך במקרה של תאונה (לדאוג לרכב חלופי למשל)
 • זכור שתמיד כדאי להתמקח עם חברת הליסינג על התנאים. מאחר ושוק הליסינג הוא שוק תחרותי מאוד תוכל לעשות כן בקלות
דרך נוספת לרכוש רכב חדש היא ליסינג פרטי או ליסינג ישיר

 

באנר גדול מימון מהיר

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקאות ליסינג לרכב חדש
 • שביעות רצון
  מעל 80% מגולשי האתר סגרו עסקת ליסינג יד ראשונה

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • שני תדמור 5.9.2016
  "תמיד חלמתי על רכב חדש דנדש. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הליסינג ומתוכן בחרתי את החברה שאפשרה לי להגשים את החלום בתנאי מחיר נוחים ובהנחה של אלפי שקלים במצטבר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לאה דטרה 12.2.2016
  "כשבחברת ליסינג שמעו שהגעתי אליהם דרך האתר, קיבלתי ישר הנחת חבר על סך כמה מאות שקלים. המידע באתר הביא אותי למו"מ בעמדת עליונות והצלחתי להוציא הנחה נוספת על סך 1,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דובי אלחנן 7.10.2014
  "האוטו הישן והטוב שלי נפח את נשמתו, מומחי האתר הסבו את תשומת לבי לחברות ליסינג שמאפשרות גם טרייד אין. כך הרווחתי משני הכיוונים – גם נפטרתי מהרכב וגם קיבלתי הנחה של 5,000 שקלים! לרכב החדש"
  צלמית תמונת פרופיל