ליסינג ישיר – הדרך המהירה והישירה למכונית חדשה

נציגה בסוכנות ליסינג מגישה ללקוח את המפתחות לרכב

כיצד תוכל להשיג עסקה משתלמת מחברת ליסינג ישיר

רכישה של רכב חדש היא אחת מהקניות הגדולות והחשובות בחיים, כך שלא כדאי למהר ולשלוף את הארנק לפני שעורכים סקר שוק מקיף ומבינים את המושגים השונים בתחום. בין שיטות המימון שכדאי לבדוק קיים ליסינג, המתחלק לליסינג פרטי, ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, למשל, מה שמצריך כמובן בדיקה והשוואה לבירור שיטת הליסינג הטובה ביותר עבורכם, וכמו כן גם הזולה והמשתלמת. בין החברות שמציעות רכישה של ליסינג (אחדות מהן מופיעות בתחתית העמוד), ניתן למנות את חברת ליסינג ישיר. לפני שאתם מתקשרים אליהם לטלפון 9779*, למדו איך לחסוך כסף ועל אילו תנאים שווה להתמקח, וכמו כן קבלו כמה טיפים ועצות לפני שאתם מקבלים את המפתחות לרכב החדש.

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקאות ליסינג לרכב חדש
 • שביעות רצון
  מעל 80% מגולשי האתר סגרו עסקת ליסינג יד ראשונה

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • שני תדמור 5.9.2016
  "תמיד חלמתי על רכב חדש דנדש. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הליסינג ומתוכן בחרתי את החברה שאפשרה לי להגשים את החלום בתנאי מחיר נוחים ובהנחה של אלפי שקלים במצטבר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לאה דטרה 12.2.2016
  "כשבחברת ליסינג שמעו שהגעתי אליהם דרך האתר, קיבלתי ישר הנחת חבר על סך כמה מאות שקלים. המידע באתר הביא אותי למו"מ בעמדת עליונות והצלחתי להוציא הנחה נוספת על סך 1,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דובי אלחנן 7.10.2014
  "האוטו הישן והטוב שלי נפח את נשמתו, מומחי האתר הסבו את תשומת לבי לחברות ליסינג שמאפשרות גם טרייד אין. כך הרווחתי משני הכיוונים – גם נפטרתי מהרכב וגם קיבלתי הנחה של 5,000 שקלים! לרכב החדש"
  צלמית תמונת פרופיל