ליסינג ישיר – הדרך המהירה והישירה למכונית חדשה

נציגה בסוכנות ליסינג מגישה ללקוח את המפתחות לרכב

כיצד תוכל להשיג עסקה משתלמת מחברת ליסינג ישיר

רכישה של רכב חדש היא אחת מהקניות הגדולות והחשובות בחיים, כך שלא כדאי למהר ולשלוף את הארנק לפני שעורכים סקר שוק מקיף ומבינים את המושגים השונים בתחום. בין שיטות המימון שכדאי לבדוק קיים ליסינג, המתחלק לליסינג פרטי, ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, למשל, מה שמצריך כמובן בדיקה והשוואה לבירור שיטת הליסינג הטובה ביותר עבורכם, וכמו כן גם הזולה והמשתלמת. בין החברות שמציעות רכישה של ליסינג (אחדות מהן מופיעות בתחתית העמוד), ניתן למנות את חברת ליסינג ישיר. לפני שאתם מתקשרים אליהם לטלפון 9779*, למדו איך לחסוך כסף ועל אילו תנאים שווה להתמקח, וכמו כן קבלו כמה טיפים ועצות לפני שאתם מקבלים את המפתחות לרכב החדש.

חברת ליסינג ישיר – ליסינג מימוני ישיר אצלכם במחשב

אם פעם היינו צריכים ללכת למכולת כדי לקנות חלב, היום אפשר לקנות ולשכור הכל באינטרנט – אפילו מכוניות. אתרי חברות ליסינג ישיר (ויש חברה בשם זה ממש) מאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר לשכירת רכב בשיטת ליסינג מימוני. במסגרת זו, תוכלו לשכור רכב מחברת ליסינג ישיר תמורת דמי שכירות חודשיים לתקופה קבועה מראש הנעה בין 36 ל-80 חודשים. במהלך תקופת הליסינג הבעלות על הרכב תישאר בידי חברת ליסינג ישיר, ובתום התקופה תוכל לרכוש את הרכב בסכום שנקבע מראש בחוזה הליסינג המקורי עליו חתמת. בנוסף, במהלך תקופת הליסינג תוכל להחזיר את הרכב בכל שלב, להחליפו ברכב אחר או למכור אותו – ללא קנסות.
היתרונות של שיטת הליסינג המימוני הם ששיטה זו אינה פוגעת במסגרת האשראי שלך בבנק או עם חברת האשראי, כפי שהיה קורה אם הייתם לוקחים הלוואה. מאחר ורכישת רכב חדש היא עסק יקר, הליסינג המימוני הוא דרך לא רעה לנהוג ברכב חדש מבלי להוציא על כך סכום כסף גדול או לנפח את האשראי הבנקאי שלך. החיסרון בשיטה הוא שאין לך בעלות על הרכב לפחות עד תום התקופה (במידה ותחליט לרכוש אותו). נושא זה מהווה חיסרון למי שמעוניין להרגיש בעלות על רכב, אך מהווה גם יתרון עצום למי שבעלות על רכב לא מעניינת אותו והוא אף לא מעוניין להתעסק עם כל נושא האגרות והביטוחים שעל מי שמחזיק רכב לעשות. יתרון נוסף של ליסינג מימוני הוא שהוא נחשב הוצאה מוכרת לצרכי מיסים.

מה עליך לבדוק לפני שאתה פונה לליסינג ישיר

שוק הליסינג בישראל הוא שוק תחרותי ותמיד תוכל לקבל הצעות אטרקטיביות מחברות ליסינג שונות. קיימים מספר פרמטרים חשובים ששווה לכם להשוות בין חברות הליסינג השונות:
 • מהם התנאים לליסינג על פי משך החוזה – ככל שהחוזה ארוך יותר כך תוכל לקבל תנאים טובים יותר גם מחברת ליסינג ישיר. במרבית החוזים תקופת הליסינג נמתחת על פני שלוש שנים ועשוייה להגיע לחמש שנים.
 • מהי רמת האיבזור ברכב – במרבית המקרים רכבים מליסינג מגיעים עם רמת האיבזור המינימלית ולעיתים גם ברמה נמוכה ביותר. אם האיבזור חשוב לך בדוק איזה איבזור חברת ליסינג ישיר יכולה להציע לך ואיזה איבזור מציעות לך חברות הליסינג האחרות.
 • קנס על הפסקת החוזה – חברת ליסינג ישיר אינה גובה קנס על הפסקת חוזה הליסינג לפני המועד – מה שמהווה יתרון עצום מול חברות ליסינג רבות אחרות שגובות קנס כזה על כל הפרה. עם זאת, חוזי הליסינג של חברות הליסינג השונות עשויים להיות דינמיים ומשתנים על פי הכדאיות בשוק הרכב, כך ששווה לך לשאול ולברר את נושא הקנס עם ליסינג ישיר ולא לקבל זאת כמובן מאליו.
 • אילו תשלומים חריגים יהיה עליך לשלם – חברת הליסינג מחזיקה אמנם בבעלות על הרכב, אך היא לא מכסה את כל העלויות הנגזרות מהשימוש שלך ברכב. אם למשל תקבל קנס על עבירת תנועה – תידרש לשלם אותו בעצמך, ובמקרים רבים תידרשו לשלם תוספת לחברת הליסינג על שירות תשלום הקנס במקומך. בדוק עם חברת ליסינג ישיר והחברות המתחרות מהן העלויות הנלוות שיהיה עליך לשלם, כולל תוספות שונות לצרכי ביטוח במקרה של תאונה או חבלה כלשהי ברכב.
 • מהי תקרת הקילומטראז' שיש על הרכב – בדוק עם חברת ליסינג ישיר ועם החברות המתחרות מהי תוספת התשלום על חריגה מהקילומטראז' שנקבע בחוזה. הקילומטראז' מוגבל בדרך כלל ברמה השנתית וכל חריגה ממנו מחייבת אותך בתשלום נוסף. 
 • מהם התנאים לקבלת רכב חלופי – וודא שבהסכם שלך עם חברת ליסינג ישיר או עם חברה מתחרה תקבל רכב חלופי במקרה של תאונה.

להלן מתחרים של חברת ליסינג ישיר שכדאי לך לבדוק

 • אמפא ליס www.ampalease.co.il
 • אוויס www.avis.co.il
 • אלבר www.albar.co.il
 • אלדן www.eldan.co.il
 • דביס www.debis.co.il
 • שלמה SIXTwww.shlomo.co.il
 • אלמו www.alamo.co.il
 • הרץ www.hertz.co.il
 • תמיר ליסינג www.tamir-rental.co.il

 לפני שאתה ניגש לבצע עיסקה, קרא עוד על חברות ליסינג ועל השוואה בין סוגי הליסינג

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.