ליסינג ישיר – הדרך המהירה והישירה למכונית חדשה

נציגה בסוכנות ליסינג מגישה ללקוח את המפתחות לרכב

כיצד תוכל להשיג עסקה משתלמת מחברת ליסינג ישיר

רכישה של רכב חדש היא אחת מהקניות הגדולות והחשובות בחיים, כך שלא כדאי למהר ולשלוף את הארנק לפני שעורכים סקר שוק מקיף ומבינים את המושגים השונים בתחום. בין שיטות המימון שכדאי לבדוק קיים ליסינג, המתחלק לליסינג פרטי, ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, למשל, מה שמצריך כמובן בדיקה והשוואה לבירור שיטת הליסינג הטובה ביותר עבורכם, וכמו כן גם הזולה והמשתלמת. בין החברות שמציעות רכישה של ליסינג (אחדות מהן מופיעות בתחתית העמוד), ניתן למנות את חברת ליסינג ישיר. לפני שאתם מתקשרים אליהם לטלפון 9779*, למדו איך לחסוך כסף ועל אילו תנאים שווה להתמקח, וכמו כן קבלו כמה טיפים ועצות לפני שאתם מקבלים את המפתחות לרכב החדש.

חברת ליסינג ישיר – ליסינג מימוני ישיר אצלכם במחשב

אם פעם היינו צריכים ללכת למכולת כדי לקנות חלב, היום אפשר לקנות ולשכור הכל באינטרנט – אפילו מכוניות. אתרי חברות ליסינג ישיר (ויש חברה בשם זה ממש) מאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר לשכירת רכב בשיטת ליסינג מימוני. במסגרת זו, תוכלו לשכור רכב מחברת ליסינג ישיר תמורת דמי שכירות חודשיים לתקופה קבועה מראש הנעה בין 36 ל-80 חודשים. במהלך תקופת הליסינג הבעלות על הרכב תישאר בידי חברת ליסינג ישיר, ובתום התקופה תוכל לרכוש את הרכב בסכום שנקבע מראש בחוזה הליסינג המקורי עליו חתמת. בנוסף, במהלך תקופת הליסינג תוכל להחזיר את הרכב בכל שלב, להחליפו ברכב אחר או למכור אותו – ללא קנסות.
היתרונות של שיטת הליסינג המימוני הם ששיטה זו אינה פוגעת במסגרת האשראי שלך בבנק או עם חברת האשראי, כפי שהיה קורה אם הייתם לוקחים הלוואה. מאחר ורכישת רכב חדש היא עסק יקר, הליסינג המימוני הוא דרך לא רעה לנהוג ברכב חדש מבלי להוציא על כך סכום כסף גדול או לנפח את האשראי הבנקאי שלך. החיסרון בשיטה הוא שאין לך בעלות על הרכב לפחות עד תום התקופה (במידה ותחליט לרכוש אותו). נושא זה מהווה חיסרון למי שמעוניין להרגיש בעלות על רכב, אך מהווה גם יתרון עצום למי שבעלות על רכב לא מעניינת אותו והוא אף לא מעוניין להתעסק עם כל נושא האגרות והביטוחים שעל מי שמחזיק רכב לעשות. יתרון נוסף של ליסינג מימוני הוא שהוא נחשב הוצאה מוכרת לצרכי מיסים.