רכב ליסינג יד שנייה – טיפים שיחסכו לכם אלפי שקלים!

תמונה של רכב יד שנייה ומחשבון לחישוב ערך הרכב

רכישת רכב ליסינג יד שנייה – עשה ואל תעשה

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו רכב חדש. אם אתם שוקלים לרכוש רכב ליסינג יד שנייה, למשל, כדאי לבדוק גם מהי הדרך הזולה והטבה ביותר לעשות זאת. כמו כן, כדאי לברר מהם היתרונות והחסרונות ברכישת רכב ליסינג. לפניכם המידע הרלוונטי בנושא, וגם טיפים חשובים שחייבים ליישם לפני רכישה של רכב ליסינג יש שנייה.

רכישה ליסינג יד שנייה – כדאי או לא כדאי?

שיטת הליסינג, במסגרתה אפשר לרכוש רכב יד שנייה תופסת תאוצה. כיום אפשר באמצעים פשוטים ובמחירים תחרותיים לרכוש מכוניות במסגרת מכירת כלי רכב מחברות הליסינג השונות. אותן חברות לא רק מציעות מחיר תחרותי, אלא אף מימון בתנאים אטרקטיביים. אבל עד כמה שזה נשמע מצויין – רכישת רכב ליסינג יד שנייה עלולה להפוך לסיוט אם לא שומרים על כמה כללים ועושים כמה בדיקות מקדימות. המאמר הבא יסביר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על מנת לרכוש מחברת ליסינג רכב המוצע למכירה ולצאת מזה בשלום.

שלושת היתרונות ברכישת רכבים שחברות הליסינג השונות מציעות למכירה:

חברות ליסינג המציעות רכב למכירה חוסכות לך זמן בהתרוצצות בין מפרסמים שונים ומוכרי רכב. תוכלו למצוא את הרכב שברצונך לרכוש במקום אחד. מתוך מגוון הרכבים המוצעים למכירה על ידי חברת הליסינג, אתה לא חייב לבחור מייד איזה רכב לקנותו בנוסף, חברות הליסינג לא רק מציעות רכבים למכירה, אלא אף מציעות לך תנאי מימון נוחים.

 

אחד היתרונות במקרה שאתה מתעניין ברכישת רכב ליסינג יד שנייה הוא שתוכלו לרכוש את הרכב במחיר נמוך בדרך כלל ממחיר המחירון. גובה ההפחתה במחיר עשוי להגיע עד 20% – בהתאם לסוג השימוש וההיסטוריה של הרכב.

בהמשך לסעיף הקודם, יתרון נוסף ברכישת רכב ליסינג יד שנייה שהחברה מציעה למכירה, הוא  שאתה יכול להיות בטוח באשר להיסטוריית הרכב. למעשה, חברת הליסינג חייבת לנהוג בשקיפות ולהציג לך את כל המידע על הרכב, הטיפולים או התאונות שעבר.

שלושת החסרונות ברכישת רכב בחברות המציעות מכירת רכב ליסינג:

אחד החסרונות של רכישת רכב יד שנייה אצל החברות המציעות מכירת רכב ליסינג, הוא שרמת האבזור של מכוניות אלה היא, בדרך כלל, ברמה נמוכה יותר מרמת האבזור של דגמים הנמכרים בשוק הפרטי.
חסרון בולט נוסף בקניית רכב ליסינג יד שנייה הוא שהקילומטראז' של הרכב יהיה בדרך כלל גבוה מזה של מכונית שתקנו מאדם פרטי.
חברת הליסינג אינה מבצעת תמיד את כל הטיפולים הנדרשים ולעיתים היא אפילו עושה שימוש בחלפים לא מקוריים – והרי לך מתכון לצרות (למד כיצד להימנע מצרות אלה מיד).

 

טיפים לרכישת רכב המוצע למכירה על ידי חברות ליסינג

 • בדוק הצעות מתחרות: תמיד כדאי לבדוק הצעות לרכישת רכב מחברות מתחרות אפילו אם זה אומר לקחת הלוואה לרכישת רכב מהבנק שלך. גם אם ההצעה שחברת הליסינג מציעה לך במסגרת מכירת רכב מטעמה הצעה אטרקטיבית – לך עם ההצעה למתחרים.
 • העבר את הרכב על שמך: לאחר שרכשתם את הרכב דאגו שהוא יעבור מייד תחת שמך, כאשר במידת הצורך רשמו שיעבוד לטובת חברת הליסינג. הסיבה היא שבמקרה וחברת הליסינג תקלע לקשיים – יתכן והמכונית עליה אתה משלם תילקח ממך מאחר והיא רשומה על שם חברת הליסינג.
 • ברר על ההיסטוריה של הרכב: חשוב שתנסו לברר מהי ההסטוריה של הרכב שחברת הליסינג מציעה למכירה ואל תסתפקו בפרטים שחברת הליסינג מספקת לך. כך למשל, קיימת חשיבות לדעת האם הרכב שימש נהג יחיד או נהגים שהתחלפו. שאלו מה היה אופי השימוש של הרכב ומה הטיפולים שנעשו. במידה והרכב עבר טיפול חלפים – בדוק האם מדובר בחלפים מקוריים שיש עליהם אולי אחריות.
 • בנוסף, קח את הרכב לבדיקה במכון בדיקה שתבחר. כך, תהיו בטוחים שאף אחד לא עיגל פינות, ובמידה וכן – הדבר אמור להשפיע על המחיר.
 • התמקח על המחיר: חשוב שתדעו שחברות הליסינג רוכשות את המכוניות החדשות מיבואני הרכב בהנחות הנעות בין 15% ועד 20% – מה שאומר שהן יכולות בהחלט לספוג מחיר נמוך יותר שתציעו לשלם. אם למשל, חברת הליסינג רכשה מכונית מהיבואן ב- 100 אלף שקלים במקום ב-130 אלף שקלים – לא צריכה להיות לה כל בעיה להוריד כמה אלפי שקלים בעת המכירה של הרכב.

 

באנר גדול מימון מהיר

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקת ליסינג יד שנייה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • שביעות רצון
  מעל ל80% הצלחה בסגירת עסקת ליסינג יד שנייה

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • עדי שטרנברג 4.7.2016
  "כולם אמרו לי שרכב בליסינג יד שנייה קונים רק עם יועץ רכב מקצועי. אז התייעצתי עם מומחי האתר והם הציגו בפניי את כל האפשרויות המתאימות לי. יצאתי עם רכב פצצה בהנחה של כ-30%!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ורד גינת 24.2.2016
  "כשהלכתי לקנות רכב בליסינג לא הבנתי מה ההבדלים בין הסוגים השונים. תוך כדי שיחה עם המוכר הצצתי באתר, בחרתי את הרכב שמתאים לי וחסכתי 3,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • איציק גפני 6.10.2015
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי לא רק את עסקת הליסינג המשתלמת והזולה ביותר אלא גם את פתרון המימון המותאם לצרכיי. כך חסכתי קצת יותר מ-4,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • זוהר רוננברג 19.7.2014
  "שמתי עין על רכב יוקרה יד שנייה. באתר השוואתי בין האפשרויות וגיליתי פתרון מימון בתנאים נוחים. בעזרתו חסכתי כמעט 8,000 שקלים במכה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל