ליסינג לרכב חדש

אדם שמח ברכב חדש שרכש בעסקת ליסינג

פעמים רבות אנו נאלצים לוותר על חלום הרכב החדש רק בגלל שאין לנו תקציב מספיק כדי לרכוש אותו.

ליסינג הוא למעשה הדרך האופטימלית והאפקטיבית ביותר ליהנות מרכב חדש מבלי לקחת הלוואות גבוהות או לשבור תוכניות חסכון. הרעיון הוא פשוט: אתם לא באמת רוכשים את הרכב אלא מחכירים אותו, משלמים תשלום חודשי קבוע ונהנים מרכב חדש לגמרי, על כל המשתמע מכך, למשל נוחות, בטיחות, חסכון בדלק ועוד.

המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מציג לפניכם את כל המידע על ליסינג לרכב חדש.

חברות ליסינג לרכב חדש- בודקים, משווים וחוסכים

כל הרעיון של ליסינג הוא, כאמור, לחסוך את כל הטרחה והקושי התקציבי במימון רכב חדש ועדיין ליהנות ממנו באמצעות תשלום חודשי נוח מדי חודש.

בסוף תקופת החכירה עומדות לפניכם שתי אפשרויות- לשדרג את הרכב לאחר ולהמשיך לגלגל את הליסינג, או לשלם את ההפרש שנותר בין התשלומים ששילמתם לבין ערך הרכב ביום הקנייה ולהפוך לבעליו השמחים של הרכב.

כדי ליהנות מהתנאים הנוחים והמתאימים ביותר לכם ולתקציבכם, חשוב מאד לבצע השוואת מחירים בין חברות ליסינג לרכב חדש, למשל שלמה סיקסט, הרץ, אלדן, תמיר, אוויס ואחרות.

ההשוואה מאפשרת לכם ללמוד את התנאים שמעמידה בפניכם חברת הליסינג, ואת המסלולים השונים, למשל ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, ליסינג פרטי וכדומה.

ההבדלים בין מסלולי ליסינג אלו הם בעיקר במחיר אולם גם בשירות. למשל, בעוד שליסינג תפעולי מתבסס על השכרת הרכב וקבלת כלל השירותים, כמו טיפולים, הוצאות אחזקה ועוד, הרי שליסינג פרטי, שהוא גם זול יותר, מאפשר תשלומים חודשיים שווים אולם ללא קבלת שירותי מוסך בחינם.

עוד חשוב לבדוק את מוניטין חברת ליסינג והאופציות שהיא מעמידה בפניכם, האם קיימים קנסו בין יציאה מוקדמת מהתוכנית, מה גובה התשלום הראשוני שעליכם לשלם בעת ביצוע העסקה (לפני שקובעים את עלות ההחזר החודשי) ואם העלות כולל גם את מחיר הביטוח, לוודא שהוא משתלם, לעומת מחירי פוליסת ביטוח שתרכשו עצמאית (והאם זה אפשרי בכלל).

מכל הסיבות הללו ואחרות, אלמנט ההשוואה הוא חשוב לאין ערוך. תופתעו לגלות כמה כסף תוכלו לחסוך אם תקבלו מספר הצעות ממספר חברות ליסינג לרכב חדש, תשוו ביניהן, תלמדו את התנאים והסעיפים ממנו מורכבת העסקה ותמצאו את זו המתאימה לכם ביותר, הן מבחינת התקציב שלכם, הן מבחינת התנאים עצמם.

ליסינג רכב יד ראשונה-מתקרבים אל החלום

אחת הדרכים לחסכון משמעותי בהוצאות הוא עסקת ליסינג רכב יד ראשונה. משמעות הדבר היא שלא תקבלו רכב ישירות מהיצרן ובניילונים, אבל עדיין תיהנו מרכב בעל שנתון מתקדם, במצב מעולה ובדגמים מגוונים.

חברות הליסינג רוכשות רכבים ומציעות אותם להחכרה או השכרה. הן קונות רכבים שלא "בילו" זמן רב על הכביש, או שימשו להשכרה לתקופה מסוימת ועברו לליסינג.

מאחר ורכב הוא אחד הפריטים שערכו יורד מייד עם עלייתו לכביש, תוכלו ליהנות מרכב מצוין ובמחירים מעולים.

המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לרשותכם כדי שתוכלו לבצע את העסקה הטובה ביותר, לבצע השוואת מחירים, להבין את המשמעות של ליסינג על כל מסלוליו ונגזרותיו ולאפשר לכם לבצע החלטה שקולה, מלומדת ובעיקר כזו שתסייע לכם לחסוך כסף.

לקבלת מידע ופרטים נוספים וסיוע בקבלת הצעות מחיר מחברות ליסינג, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ישמחו לסייע לכם בתוך זמן קצר.

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקאות ליסינג לרכב חדש
 • שביעות רצון
  מעל 80% מגולשי האתר סגרו עסקת ליסינג יד ראשונה

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • שני תדמור 5.9.2016
  "תמיד חלמתי על רכב חדש דנדש. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הליסינג ומתוכן בחרתי את החברה שאפשרה לי להגשים את החלום בתנאי מחיר נוחים ובהנחה של אלפי שקלים במצטבר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לאה דטרה 12.2.2016
  "כשבחברת ליסינג שמעו שהגעתי אליהם דרך האתר, קיבלתי ישר הנחת חבר על סך כמה מאות שקלים. המידע באתר הביא אותי למו"מ בעמדת עליונות והצלחתי להוציא הנחה נוספת על סך 1,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דובי אלחנן 7.10.2014
  "האוטו הישן והטוב שלי נפח את נשמתו, מומחי האתר הסבו את תשומת לבי לחברות ליסינג שמאפשרות גם טרייד אין. כך הרווחתי משני הכיוונים – גם נפטרתי מהרכב וגם קיבלתי הנחה של 5,000 שקלים! לרכב החדש"
  צלמית תמונת פרופיל