הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש


אדם חותם על טופס הלוואה מקרן השתלמות דש

חוסך כסף בקרן השתלמות דש? אם כן, לאחר 6 שנים הקרן הופכת לנזילה ואפשר למשוך את הכסף ולעשות בו שימוש לכל מטרה. יחד עם זאת, חבל להפסיד את ההטבה שהמדינה מציעה לחוסכים בקרנות השתלמות, לכן כדאי לדעת כי אפשר לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש, ללא צורך לפרוע את הקרן, ובתנאים נוחים ואטרקטיביים.

קיים בלבול רב בקרב החוסכים בקרנות השתלמות כיוון שרבים משוכנעים כי אחרי 6 שנים חייבים למשוך את הכסף מהקרן. למעשה, אפשר להמשיך להפקיד כספים לקרן ההשתלמות ולצבור תשואה גם לאחר 6 שנים. לכן, עדיף לקחת הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות ולא לפרוע אותה. קרנות ההשתלמות של דש משיגות תשואה טובה במשך השנים, זו סיבה נוספת מדוע כדאי לך להמשיך להפקיד כסף לחיסכון בקרן ההשתלמות, בין אם אתה שכיר ובין אם אתה עצמאי.

מהו היקף ההלוואה על חשבון קרן השתלמות דש?

אם אתה מחזיק בקרן השתלמות נזילה באפשרותך לקבל הלוואה עד 80% מהיתרה שצברת בקרן. אם ברשותך קרן השתלמות לא נזילה, אתה יכול לקבל הלוואה בהיקף של עד 50% מהיתרה. סכום ההלוואה הסופי עשוי להשתנות ולהיות נמוך יותר בכפוף למדיניות החברה.

חשוב לציין כי תנאי ההלוואה בדרך כלל עדיפים בהשוואה לתנאי ההלוואות מהבנקים המסחריים ומחברות כרטיסי האשראי. הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש מבטיחה לך ריבית נמוכה כיוון שהחברה המנהלת אינה לוקחת סיכונים, כמו כן זו הלוואה גמישה ומותאמת ליכולת ההחזר שלך. עדיף ברוב המקרים לקחת הלוואה על חשבון היתרה בקרן ההשתלמות ולא לפדות אותה, כך אינך מאבד את הטבת הפטור ממס על רווחי הון בחיסכון פנסיוני.

למידע נוסף ולסיוע בלקיחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות דש, אנא השאר פרטיך בטופס למטה. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לקבל את ההלוואה האטרקטיבית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל