סוגי משכנתאות

סוגי משכנתאות

קראו על סוגי המשכנתאות הקיימות היום

האם ידעת כי קיימים למעלה משלושים סוגי משכנתא? כיום, יש מגוון רחב של סוגי משכנתאות לכן חשוב להכיר את כל המסלולים, להבין את ההבדלים ביניהם, ומומלץ לפנות לגורם מקצועי כדי לקבל הסברים מפורטים וייעוץ פיננסי לבחירת תמהיל משכנתא בהתאמה אישית ובהתאם להון העצמי ויכולת ההחזר.


סוגי משכנתאות

אם בכוונתך לרכוש דירה לבטח התחלת לקרוא מידע על סוגי משכנתא ואתה נחשף לכמויות מידע עצומות הגורמות ללא מעט בלבול. רבות כבר נכתב של מסלולי משכנתא לכן כדי לעשות סדר בדברים נהוג לחלק את המשכנתאות לשלושה סוגים עיקריים:

 

 • משכנתאות שקליות צמודות למדד– בין המשכנתאות הנפוצות בקטגוריה זו ניתן למנות מסלולי משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד ומשכנתא בריבית משתנה צמודה למדד.

 

 • משכנתאות שקליות לא צמודות למדד– בקטגוריה זו ניתן למצוא מסלולי משכנתא צמודה לפריים, משכנתא בריבית קבועה לא צמודה ומשכנתא על בסיס מק"מ.

 

 • משכנתאות צמודות למטבע חוץ– בקטגוריה זו ניתן לבחור בין משכנתא צמודה לדולר או משכנתא צמודה לאירו.

כאמור, כדי להבין איזה משכנתא מתאימה לכם, ועל מנת לבחור בתמהיל משכנתא המתאים לכם ביותר חשוב לפנות לייעוץ מקצועי. כל תוכל לבחור בתמהיל משכנתא המורכב מכמה סוגי משכנתאות בהתאמה לגובה ההכנסה, תכניות עתידיות כמו הרחבת המשפחה, מצב תעסוקתי, גיל, הוצאות שוטפות והון עצמי.
צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עובד בשיתוף עם בנקים, חברות ביטוח וחברות פיננסיות מובילות במשק הישראלי המציעים מגוון סוגי משכנתאות. לייעוץ, למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית למשכנתא, השאר עכשיו פרטים באתר, ונדאג לחזור אליך בהקדם.

שאלות בסוגי משכנתאות
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • צביקה ברק 6.9.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נעמי לוי 18.3.2016
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ואורי 8.10.2015
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל