משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

משווים וחוסכים בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית

ממשלת ישראל מעוניינת להקל על רוכשי הדירות ולכן הנהיגה רפורמה בענף המשכנתאות, כעת ניתן לקחת משכנתאות לא רק מהבנקים אלא גם מחברות ביטוח ומגופים פיננסיים אחרים. משכנתא חוץ בנקאית מאפשרת לכם לקבל הלוואה אטרקטיבית לקניית דירה למגורים או לצרכי השקעה, את ההלוואה ניתן לקבל מבתי השקעות, מחברות מימון פרטיות ומחברות הביטוח המציעות אופציה זו.

נכון להיום, חברת כלל פיננסים מציעה משכנתא חוץ בנקאית בתנאים יחסית דומים למשכנתאות של הבנקים, במידה והבנק מסרב לתת לכם משכנתא, תוכלו לפנות לגופים פיננסיים חוץ בנקאיים המתמחים בנושא. עם זאת, ראוי לציין כי לקיחת משכנתא חוץ בנקאית אינה מתאימה לכל אדם ויש לקבל החלטה אחראית ושקולה כדי לא להתחייב להלוואה יקרה שקשה להחזיר.

האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

ברוב המקרים נהוג לקחת משכנתא מאחד הבנקים, אך יש מקרים בהם אין מנוס מלקחת משכנתא חוץ בנקאיות, לדוגמה כאשר הבנק מסרב לבקשתכם לקבל הלוואה לרכישת דירה. למעשה, הפתרון היחידי למסורבי משכנתא מהבנק הוא לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות על מנת לקבל הלוואה שתאפשר להם לרכוש את דירת החלומות בה הם מעוניינים.

בנוסף, יש מקרים בהם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית כדי לרכוש נכס נוסף להשקעה, במיוחד אם יש על הנכס הקיים משכנתא פעילה מאחד הבנקים. עם זאת, חברות המימון החוץ בנקאיות אינן ממהרות לתת משכנתא והן עושות בדיקות שונות כדי לבדוק את יכולת ההחזר, כמו כן יש לשעבד את הנכס ולעתים להציג ביטחונות נוספים כדי לקבל את הכסף הנדרש לרכישת הדירה.

כדאי לדעת כי לרוב הליך לקיחת משכנתא חוץ בנקאית קצר משמעותית מההליך הביורוקרטי המורכב והארוך דרך הבנקים, לכן אם אתם חוששים להפסיד את הנכס ואינכם יכולים להמתין להחלטת הבנק, תוכלו לקחת הלוואה מגוף פיננסי חוץ בנקאי. עם זאת, יש לבדוק היטב כי מדובר בחברת מימון אמינה הפועלת בהיתר ממשרד האוצר.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים במחיר המשכנתא החוץ בנקאית. מלאו את הטופס המופיע בתחתית הדף וקבלו תוך זמן קצר הצעות משתלמות למגוון משכנתאות חוץ בנקאיות.

משכנתא בתנאים אטרקטיביים

התחרות הגבוהה בענף המשכנתאות בארץ מאפשרת לכם לחסוך עלויות וליהנות ממגוון פתרונות חוץ בנקאיים. כך לדוגמה, כלל פיננסים מציעה משכנתא חוץ בנקאית למי שזקוק למימון חיצוני שאינו פוגע במסגרת האשראי שלו בבנק, וכדי לרכוש נכס למגורים או לבנות בית. בנוסף, ניתן לקחת מכלל פיננסים משכנתא למי שיש כבר משכנתא מאחד הבנקים על מנת לבצע גרירת או מיחזור משכנתא.

משכנתא חוץ בנקאית ניתן לקחת במגוון מסלולים ולתקופות זמן שונות, בהתאם למדיניות חברת המימון ועל פי תנאי העסקה ומאפייני הנכס והלווה, ובעיקר על פי יכולת ההחזר של הלווה.

למידע נוסף ולקבלת הצעה אטרקטיבית למשכנתא חוץ בנקאית, ללא כל עלות או התחייבות, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם.

שאלות במשכנתא חוץ בנקאית
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • עם הצלחה לא מתווכחים
  מעל 75% בהשגת משכנתא חוץ בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • בועז 24.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, אבל סורבנו על ידי הבנק שלנו, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלי מאירי 27.8.2016
  "למרות שסורבתי לקבל משכנתא על ידי הבנק שלי אבי יועץ המשכנתא מהאתר עזר לי לקבל משכנתא חוץ בנקאית בתנאים לא פחות טובים ממה שהייתי מקבל מהבנק תודה!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רגב ברוך 1.10.2015
  "כששמעתי שסורבתי לקבל משכנתא מהבנק, חרב עולמי, למזלי חבר המליץ לי על שירותי האתר, ולאחר פגישת ייעוץ למשכנתא עם אבי אושרה לי המשכנתא! "
  צלמית תמונת פרופיל