מסלולי משכנתאות של בנק לאומי

לוגו של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד משני הגופים הפיננסיים הגדולים בארץ ומעניק שירותים ללקוחות בתחומי האשראי, הפיקדונות, שוק ההון, משכנתאות, ייעוץ השקעות ועוד. הבנק זוכה למוניטין והערכה מהציבור וזוכה בפרסים רבים על הצטיינות בתחום שירות הלקוחות.

בנק לאומי למשכנתאות – סניפים ומידע כללי

גודלו של בנק לאומי מאפשר לו להחזיק סניפים רבים בכל רחבי הארץ וגם להעניק שירות לאוכלוסיות ייחודיות בהתאם למאפיינים האישיים שלהם (הבנק הערבי הראשון, לדוגמא, הוא בבעלות בנק לאומי). כדי למצוא את הסניף הקרוב ביותר לביתכם, יש לבצע חיפוש פשוט באתר האינטרנט של הבנק.

כמו כן, לאומי למשכנתאות שירות לקוחות זמין ללקוחות בערוצים נוספים – המוקד הטלפוני, הזמנת שיחה על ידי מילוי פרטים אישיים באתר, שירות לקוחות בפייס בוק ועוד.

לאומי למשכנתאות – טלפון ושעות פעילות

מוקד לאומי למשכנתאות זמין בטלפון *5522 או 03-9545522 מכל טלפון קווי. שעות הפעילות של המוקד הם בשעות 07-00-22:00 בימים א' עד ה' ובשעות 07:00-14:00 בימי ו' וערבי חג. יש לציין כי מענה ממוחשב הוא נגיש ללקוחות במשך 24 שעות ביממה ודרכו ניתן לקבל מידע רלוונטי שאינו דורש שיחה עם נציג הבנק.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין האפיקים האטרקטיביים של בנק לאומי למשכנתאות, תוכל לעשות זאת באמצעות המרכז לצרכנות פיננסית ללא כל עלות או התחייבות. יש באפשרותך לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה עם נציגינו הטלפוניים.

קבלת משכנתא – בנק לאומי

בנק לאומי למשכנתאות נהנה מיתרון גודל משמעותי ביחס לגופים פיננסיים אחרים וזה מאפשר לו לעיתים להציע אפיקים אטרקטיביים יותר ללקוחות. מעבר לכך, המשאבים הכספיים של לאומי מסייעים לו לפתח את המערכות שלו בהתאם לחידושים הטכנולוגיים האחרונים וגם להקל את החיים על הלקוחות, שאינם חייבים יותר להגיע לסניפים עם בעיות מינוריות.

אפיקי המשכנתא של בנק לאומי למשכנתאות כוללים אופציות מגוונות למדי, כך שכל לווה יכול למצוא את האפיק שמתאים לו ביותר. לווים שמחפשים יציבות וביטחון גדול יותר במשכנתא שלהם, יכולים לבחור מסלולים עם ריבית קבועה צמודה או לא צמודה למדד. לקוחות אחרים ימצאו בבנק מסלולים גמישים עם ריבית משתנה על בסיס פריים או ריבית ליבור.

שימוש באופציית מחשבון משכנתא – לאומי למשכנתאות

לקוחות אשר חושבים על רכישת דירה בזמן הקרוב ומעוניינים לקחת לצורך כך משכנתא, יכולים למצוא באתר האינטרנט של הבנק מדריך מפורט שמספר על האפשרויות השונות שעומדות בפני הלווים בהתאם לסוג הנכס וסיבת הקנייה (השקעה, דירה ראשונה או שיפור דיור). בנוסף, אופציה חשובה באתר היא מחשבון משכנתא לאומי למשכנתאות – על ידי הקלדת נתונים בסיסיים לגבי ההלוואה שלהם, הלקוחות יכולים לקבל פירוט של התשלומים העתידיים במלואם.

למידע נוסף על משכנתאות

מיחזור משכנתא

תמהילי משכנתא מומלצים

משכנתא חוץ בנקאית

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות של משכנתא בבנק לאומי, אנו בפורטל המרכז לצרכנות פיננסית יכולים להפנות אותך ליועצים בתחום. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל