מסלולי הלווואות משכנתא של הבנק הבינלאומי הראשון

לוגו הבנק הבינלאומי

הבנק הבינלאומי הוקם בשנת 1972 לאחר מיזוג מספר מוסדות בנקים קטנים ומספר קופות גמל עצמאיות. המשקיעים בבנק היו מדינת ישראל באמצעות פיבי אחזקות, ובנק פירסט פנסילבניה מארצות הברית. בשנת 1978 רכשה קבוצת אייזנברג את החלק של הבנק האמריקאי, כשנה לאחר מכן קבוצת דנות רכשה את החלק של קבוצת אייזנברג.

בשנת 1990 רכשה משפחת ספרא את השליטה בבנק ושלטה בו עד לשנת 2003, ובהמשך נרכשה השליטה בבנק על ידי קבוצת בינו ליברמן המחזיקה בו עד היום. ב-2005 מוזג הבנק למשכנתאות בתוך הבנק הבינלאומי, כדאי לדעת כי הבנק מציע מגוון מסלולי משכנתא ללקוחות כל הבנקים, בין השאר הבנק מתמחה בבנקאות עסקית, שוק ההון, ייעוץ השקעות ובנקאות פרטית.

מסלולי הלוואות משכנתא של הבנק הבינלאומי הראשון

 • משכנתא שקלית בריבית קבועה לא צמודה למדד – מסלול המקנה יציבות ללווה מאחר והריבית קבועה לאורך חיי ההלוואה ואינה משתנה, כמו כן ההחזר החודשי אינו מושפע משינויים במדד המחירים לצרכן. מסלול זה מתאים ללווים המעוניינים לדעת מראש ולאורך כל התקופה מהו ההחזר החודשי בלי הפתעות ושינויים.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה- מסלול זה מתאים לתקופה של 4-30 שנים, הריבית משתנה מדי 13 חודשים, כל שנתיים, שלוש שנים, חמש שנים או עשר שנים, על פי בקשת הלווה ובהתאם להחלטתו במועד החתימה על המשכנתא. השינוי בשיעור הריבית מבוסס על עוגן אובייקטיבי חיצוני, בהפחתת או בתופסת מרווח מהעוגן שנקבע במועד מתן ההלוואה. ניתן לפרוע מוקדם את ההלוואה ללא קנסות וללא עמלת היוון הפרשי הריבית. מסלול זה מתאים ללווים המעוניינים לפרוע חלק מהמשכנתא במהלך תקופת ההלוואה.
 • משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד – במסלול זה הריבית קבועה לכל אורך חיי ההלוואה, ההחזר החודשי ישתנה בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן. מסלול זה מקנה ללווה יציבות בגלל הריבית הקבועה ומתאים למי שמעוניין לדעת מראש מהו ההחזר החודשי, למעט שינוי בהצמדה למדד, ולא מתכנן לפרוע את המשכנתא בתקופת ההלוואה.
 • משכנתא צמודה למט"ח- משכנתא צמודה לשינויים במט"ח, דולר או אירו, מבוססת על ריבית הליבור, והריבית משתנה כל 3 חודשים. ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4 עד 15 בתשלומי קרן וריבית. מסלול זה מתאים לתושבי חוץ הרוכשים דירה בישראל ולמי שהכנסותיו במט"ח. אפשר לבצע פירעון מוקדם ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואת גישור- הלוואה קצרת מועד לתקופה של מספר חודשים ועד 24 חודשים, מתאימה ללווים הרוכשים דירה חדשה וממתינים לתקבול עבור מכירת הדירה הישנה. יש לפרוע את ההלוואה בהחזר אחד, ניתן לבחור בין מסלול הלוואה צמודה למדד בריבית קבועה לבין מסלול הלוואה לא צמודה על בסיס ריבית פריים.
 • משכנתא לזכאיםמשכנתא בתנאי זכאות על פי קריטריונים של משרד הבינוי והשיכון, יש להוציא תעודת זכאות לפני קבלת ההלוואה.

אפשרויות נוספות לקבלת משכנתא משתלמת באמצעות אתר מידע

משכנתא חוץ בנקאית

תמהילי משכנתא מומלצים

 

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל משכנתא בתנאים נוחים ובהתאמה אישית, נשמח לסייע גם לכם לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של הבנק הבינלאומי הראשון או מבנק אחר, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית,  וזאת ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל