מסלולי הלווואות משכנתא של בנק ערבי ישראלי

לוגו בנק ערבי ישראל

בנק ערבי ישראלי הוקם בשנת 1959 במטרה לספק שירותים בנקאיים לציבור ערביי ישראל, בשנת 1967 היו לבנק כבר 25 סניפים אך לאחר מספר שנים בהם הבנק צבר הפסדים הוא נמכר לבנק לאומי, בשנת 1971. בפברואר 2008 הבנק עבר מיתוג מחדש ונקרא Ai Bank, במאי 2015 החליט בנק לאומי למזג את בנק ערבי ישראלי לתוך הבנק, בתקופה זו הפעיל הבנק 37 סניפים במיקומים שונים בארץ.

בנק ערבי ישראלי מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים, בין השאר הבנק מציע באמצעות פתרונות המימון של בנק לאומי מגוון מסלולי הלוואות משכנתא.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ערבי ישראלי

 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס הפריים- הלוואה צמודה לשינויים בריבית הפריים, לתקופה של 4-30 שנים. ישנה אפשרות לפירעון מוקדם ללא תשלום עמלת היוון. הריבית משתנה מדי חודש ומבוססת על הריבית שקובע בנק ישראל בתוספת קבועה של 1.5%.
 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס דולר (ארה"ב)- הלוואה בריבית משתנה אחת לחצי שנה, ללא הצמדה למדד. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, כאשר הריבית במסלול זה משתנה בהתאם לשינויים בריבית הליבור אשר מבוססת על דולר ארה"ב. הלווה יכול לפרוע את ההלוואה בכל עת ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס האירו- הלוואה בריבית משתנה אחת לחצי שנה על בסיס השינויים בריבית הליבור שמבוססת על אירו. מסלול זה אינו צמוד למדד, תקופת ההלוואה 4-30 שנים. אפשר לפרוע את ההלוואה בכל עת וללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס עוגן מק"מ- הלוואה בריבית משתנה (על בסיס שינויים בריבית עוגן מק"מ) ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה כל שנה צמודה למדד- הלוואה בריבית משתנה אחת לשנה על בסיס עוגן אג"ח צמוד. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם של ההלוואה בנקודות שינוי הריבית, ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד- הלוואה בריבית משתנה כל שנתיים, לתקופה של 4-30 שנים. מסלול זה צמוד למדד המחירים לצרכן, ישנה אפשרות לפרוע את ההלוואה בנקודות שינוי הריבית אחת לשנתיים, ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה כל חמש שנים צמודה למדד- הלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן בריבית משתנה כל לחמש שנים, על בסיס שינויים בריבית עוגן אג"ח צמוד. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, ישנה אפשרות לפרוע את ההלוואה בנקודות שינוי הריבית ללא תשלום עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה כל חמש שנים לא צמודה- הלוואה בריבית משתנה כל חמש שנים, המסלול אינו צמוד למדד המחירים לצרכן. תקופת ההלוואה 10-30 שנים, אפשרות לפירעון מוקדם של ההלוואה ללא תשלום עמלת היוון בנקודות שינוי הריבית.
 • הלוואה בריבית קבועה צמודה למדד- הלוואה צמודת מדד בריבית קבועה, לתקופה של 4-30 שנים. מסלול זה מתאים ללווים המחפשים יציבות בתשלומי ההחזר החודשיים, ההחזר החודשי משתנה בהתאם לשינויים במדד.
 • משכנתא בטוחה במסלול ריבית קבועה ללא הצמדה למדד- הלוואה בריבית קבועה וללא הצמדה למדד המחירים לצרכן, תקופת ההלוואה 4-30 שנים. מסלול זה מעניק יציבות וביטחון ללווה שיודע מראש מהו ההחזר החודשי לכל אורך תקופת ההלוואה.

בנוסף, אפשר לקבל בבנק משכנתא לזכאים, יש להנפיק תעודת זכאות במשרד הבינוי והשיכון כתנאי מקדים לקבלת המשכנתא המועדפת, ההלוואה נקבעת בהתאם לקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

משכנתא בריבית משתלמת

ריבית משכנתא חוץ בנקאית

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

יועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל משכנתאות בתנאים נוחים ומועדפים. ייעוץ מקצועי כולל תכנון פיננסי, השוואה בין הבנקים וליווי מלא לכל אורך הדרך.

למידע נוסף ולבחירת מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ערבי ישראלי, השאר פרטים באתר. אנו נחזור אליך בהקדם וללא התחייבות או עלות תקבל גם הצעה אטרקטיבית.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל