מסלולי הלוואות משכנתא של בנק לאומי

לוגו של בנק לאומי

בנק לאומי הוא התאגיד הבנקאי הוותיק בארץ, בגלגולו הראשון נוסד בשנת 1902 כבנק אנגלו פלשתינה ע"י המוסד לאוצר התיישבות יהודים של ההסתדרות הציונית. בשנת 1951 הועברו נכסיו לחברה החדשה בשם בנק לאומי לישראל, ב-1983 הבנק הולאם בעקבות משבר המניות ולאחר מכן הבנק הופרט.

בנק לאומי מספק שירותים בנקאיים ופיננסיים לכל הלקוחות, לרבות משקי בית, עסקים קטנים ובינוניים ותאגידי ענק. הבנק מפעיל כ-250 סניפים בפריסה ארצית רחבה, הוא פועל גם בחו"ל באמצעות סניפים וחברות בנות. כאחד הבנקים הגדולים והמובילים בישראל מציע בנק לאומי מגוון מסלולי הלוואות משכנתא ללקוחות הבנק וללקוחות שאר הבנקים.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק לאומי

 • משכנתא בריבית משתנה על בסיס הפריים- משכנתא צמודה לשינויים בריבית הפריים, לתקופה של 4 עד 30 שנים, עם אפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלת היוון. במסלול זה הריבית משתנה אחת לחודש והיא מבוססת על הריבית שקובע בנק ישראל בתוספת קבועה של 1.5%.
 • משכנתא בריבית משתנה על בסיס דולר (ארה"ב)- משכנתא בריבית משתנה אחת ל-6 חודשים, ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. אפשר לקחת מסלול זה לתקופה של 4 עד 30 שנים, הריבית משתנה בהתאם לשינויים בריבית הליבור המבוססת על דולר ארה"ב, אפשר לפרוע את המסלול ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה על בסיס האירו- משכנתא בריבית משתנה אחת ל-6 חודשים על בסיס שינויים בריבית הליבור המבוססת על אירו. המסלול אינו צמוד למדד, ניתן לבחור בו לתקופה של 4 עד 30 שנים, וניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה על בסיס עוגן מק"מ- משכנתא בריבית משתנה המבוססת על שינוי בריבית עוגן המק"מ, המסלול אינו צמוד למדד המחירים לצרכן, אפשר לקחת את ההלוואה לתקופה של 4 עד 30 שנים, עם אפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה כל שנה צמודה למדד- משכנתא בריבית משתנה אחת לשנה, בהתאם לעוגן אג"ח צמוד, אפשר לקחת את ההלוואה לתקופה של 4 עד 30 שנים, עם אפשרות לפירעון מוקדם בנקודות היציאה ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד- משכנתא בריבית משתנה אחת לשנתיים, לתקופה של 4 עד 30 שנים, המסלול צמוד למדד המחירים לצרכן, ניתן לפרוע את ההלוואה בנקודות היציאה אחת לשנתיים ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה כל חמש שנים צמודה למדד- משכנתא בריבית משתנה אחת לחמש שנים, בהתאם לשינויים בריבית עוגן אג"ח צמוד. אפשר לקחת הלוואה במסלול זה לתקופה של 4 עד 30 שנים, המסלול צמוד למדד המחירים לצרכן, ניתן לפרוע אותו בנקודות שינוי הריבית ללא עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה כל חמש שנים לא צמודה- משכנתא בריבית משתנה אחת לחמש שנים, ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן, לתקופה של 10 עד 30 שנים. ישנה אפשרות לפירעון מוקדם ללא תשלום עמלת היוון בנקודות שינוי הריבית.
 • משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד- משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד המחירים לצרכן, לתקופה של 4 עד 30 שנים. מסלול זה מקנה יציבות בתשלומי ההחזר החודשיים, למעט שינויים בגלל הפרשי הצמדה.
 • משכנתא בטוחה (ריבית קבועה ללא הצמדה למדד)- משכנתא לא צמודה למדד המחירים לצרכן, בריבית קבועה לאורך כל תקופת ההלוואה. אפשר לבחור מסלול זה לתקופה של 4 עד 30 שנים, המסלול מעניק ביטחון ויציבות מאחר ויודעים מראש מהו ההחזר החודשי הקבוע לאורך כל תקופת ההלוואה.

בנוסף, בנק לאומי מציע משכנתא בתנאי זכאות לזכאי משרד הבינוי והשיכון, תנאי המשכנתא בהתאם להוראות משרד הבינוי והשיכון, בריבית קבועה ובהצמדה למדד המחירים לצרכן.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

בנק לאומי מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא לתקופות ארוכות, עד 30 שנה. כדי לקחת משכנתא מבנק לאומי בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי. בעזרת יועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל גם אתה לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של בנק לאומי בתנאים נוחים ובהתאם ליכולת ההחזר שלך ולפי תכנון פיננסי.

למידע נוסף, לשאלות ולייעוץ מקצועי, השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם עם כל התשובות הנדרשות עבורך כדי לקחת משכנתא בהתאמה אישית מלאה, ונשמח להעניק לך גם הצעה אטרקטיבית, ללא כל עלות או התחייבות מצדך.

למסלולי משכנאות בבנקים נוספים:

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אגוד

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אוצר החייל

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק דיסקונט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל