מגזין רכב

מגזין רכב המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

לפני כעשור וחצי, שיטת הליסינג החלה לראשונה צבור את הפופולאריות שלה בקרב הנהגים הישראלים, וזאת כאשר יותר ויותר חברות עסקיות החלו להציע לעובדים שלהם רכב צמוד בנוסף להטבות השכר הקיימות. מכיוון שהמיסוי על ליסינג היה נמוך יותר בתקופה זו, נהגים רבים בחרו באופציית הליסינג וחברות הרכב התאימו את עצמן גם כן מבחינת מסלולים זמינים.

כיום, ענף הרכב השתנה במידה רבה והליסינג הוא כבר איננו נחלתן של חברות עסקיות בלבד – הוא זמין גם ללקוחות פרטיים רבים באמצעות ליסינג מימוני. אולם, מצד שני, גם אופן המיסוי של הליסינג התפעולי עבר תמורות וכעת השיטה הפכה להיות אולי פחות אטרקטיבית לעובדים שכירים רבים. בכל מקרה, אדם שמעוניין לרכוש רכב בתקופה זו, מומלץ לו שיכיר את ההזדמנויות שקיימות בשוק מבחינת סוגי רכבים, שיטות מימון משתלמות והמסלולים הרלוונטיים.

מגזין רכב עם אפשרויות ליסינג משתלמות

שוק הרכב בישראל הוא מגוון מאד וכולל אפשרויות רבות ללקוחות מבחינת רכישת אוטו חדש ומשומש כאחד. אנשים שפחות בקיאים בענף ולא מתעניינים בו באופן שוטף, יתקשו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בקשר לעסקה המתאימה ויכולים למצוא את עצמם משלמים עלויות מיותרות לחלוטין.

כדי להימנע מסיטואציות כאלה, ניתן בהחלט לעשות שימוש בחומר מקצועי אשר נמצא ברשת האינטרנט ולעיין במגזינים של רכב עם מידע חשוב ואקטואלי לקוראים הישראלים. קריאה של אינפורמציה חשובה בנוגע למתרחש בשוק הרכב יכולה להעמיק את הידע של הלקוחות הפוטנציאליים בנושא ועל ידי כך לשים אותם בעמדה טובה יותר בעת רכישת רכב עתידית.

אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לתת את המידע החשוב והרלוונטי ביותר לקוראים שלנו בנוגע לרכישת רכב על ידי ליסינג וההצעות השונות שקיימות בשוק. באמצעות הפורטל, תוכל להשוות בקלות בין אפיקי הליסינג המשתלמים ביותר שזמינים עבורך ולחסוך על ידי כך אלפי שקלים ברכישת רכב חדש או יד שנייה.

במידה ואתה חושב על קניית רכב בזמן הקרוב, אנו נוכל לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

שאלות במגזין רכב
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חיסכון של כ25% בעסקאות הליסינג השונות
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 80% מגולשי האתר סגרו עסקת ליסינג

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • יניב 6.6.2016
  באמצעות האתר סגרתי עסקת ליסינג תפעולי מעולה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוחאי 5.4.2016
  "חשבתי שקיבלתי הצעה טובה לליסינג פרטי, אבל היועץ מהאתר השיג לי הצעה טובה עוד יותר! ממליץ בחום"
  צלמית תמונת פרופיל