ליסינג לכל סוגי הרכב

ליסינג לכל סוגי הרכבים

משווים וחוסכים בעסקאות ליסינג

שוק הרכב בישראל מתפתח בצורה מהירה בשנים האחרונות, כאשר התחרות בין חברות הרכב גוברת והן מציעות אפשרויות מגוונות הרבה יותר לרכישת רכב חדש ויד שנייה. המרוויחים הגדולים מהתחרות בענף הם כמובן הצרכנים, שבעבר נאלצו לשלם סכומים גדולים עבור קניית רכב וכיום עומדים לרשותם מסלולים אטרקטיביים של ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, טרייד אין והלוואות לרכב מסוגים שונים.

אדם שמחפש לרכוש רכב כיום, אינו זקוק יותר להון עצמי גבוה במיוחד כדי לקבל לרשותו דגם חדש של רכב מיצרן מוכר. הצגת הכנסות קבועות לאורך זמן והיסטוריית אשראי תקינה תאפשר לו גישה להלוואות אטרקטיביות בריבית נמוכה ופריסה ארוכה של התשלומים עבור הרכישה. אולם, צריך לזכור, שכמו בכל עסקה עם מעורבות סכומי כסף גדולים, גם כאן חשוב לעשות סקר שוק יסודי ולקבל את מרב האינפורמציה בטרם ההחלטה.

אפשרויות ליסינג לפי סוגי הרכב

קיימים שני מסלולים עיקריים של ליסינג באמצעות חברות הרכב, כאשר האחד מהם הוא ליסינג תפעולי והשני הוא ליסינג מימוני או פרטי. שיטת הליסינג מתאימה בדרך כלל לרכישת כל רכב שקיים במלאי של החברות, כשלרוב ישנה אופציה לרכוש מגוון דגמים של מכוניות פרטיות, מסחריות, דו גלגליים ואף רכבי ספורט ויוקרה. קנייה באמצעות רכב מספקת יתרונות נוספים במידה ומדובר על מכונית יד שנייה, שכן הרכישה מחברה מוכרת היא בטוחה יותר מקנייה אצל אדם פרטי.

מסלול הליסינג התפעולי היה נפוץ בעיקר בקרב חברות עסקיות שלא היו מעוניינות לתחזק צי מכוניות ברשותן, אך כיום האפיק הזה זמין גם ללקוחות פרטיים. על פי שיטה זו, הרכב נשאר בבעלות של חברת הליסינג והיא זו שמחויבת גם בכל ההוצאות הקשורות לביטוחים, אגרות, תיקונים וטסטים. הנהג מבחינתו, משלם אך ורק עבור השימוש ומחזיר את האוטו בסיום תקופה מוגדרת.

ליסינג פרטי לעומת זאת, כולל העברה מלאה של בעלות ללקוח, כאשר היתרון הגדול נעוץ במימון הרכישה. אין צורך לשלם סכומים גבוהים במעמד העסקה – התשלומים נפרסים לאורך זמן בריבית משתלמת.

במידה ואתה רוצה להשוות בין מסלולים משתלמים של ליסינג ולחסוך כסף, אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

שאלות בליסינג לכל סוגי הרכב
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון של עד כ-20% בעסקאות מימון לרכב
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • שביעות רצון
  בעסקת מימון דרכנו תקבלו הטבות מיוחדות

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • תומר 4.7.2016
  באמצעות האתר סגרתי עסקת ליסינג לטיוטה קורולה חדשה ! מומלץ
  צלמית תמונת פרופיל
 • ירדן 6.6.2016
  בדקתי לא מעט הצעות לליסינג יד שנייה לסוזוקי צירוקי , ודרך האתר קיבלתי את ההצעה הטובה ביותר
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאי 8.10.2015
  לא האמנתי שיהיה כל כך לקבל הצעות משתלמות לעסקת ליסינג לפגרו שלי! אחלה אתר
  צלמית תמונת פרופיל