כרטיס אשראי ישראכרט מור (MORE) – על מה ולמה

אישה מבצעת רכישה באמצעות כרטיס אשראי

היתרונות והחסרונות של כרטיס אשראי ישראכרט מור (MORE)

בין שלל כרטיסי האשראי אשר מוצעים ללקוחות ניתן למצוא גם כרטיס אשראי חוץ בנקאי של חברת ישראכרט בשם ישראכרט מור (MORE). מה זה אומר? מה היתרונות ומה החסרונות? איך ניתן להזמין את הכרטיס ומה הוא מעניק? קראו והחכימו.

כרטיס אשראי ישראכרט מור

כרטיס אשראי ישראכרט מור או כרטיס אשראי ישראכרט MORE כפי שהוא מכונה על ידי חברת ישראכרט הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי 'מתגלגל' של חברת ישראכרט.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא כרטיס אשראי אשר משווק אליכם ישירות דרך חברת כרטיסי האשראי ולא דרך הבנק (כמו מרבית הכרטיסים). לעיתים חברות כרטיסי האשראי משתמשות במועדוני לקוחות שונים כדי לגייס לקוחות לכרטיס, דוגמת לקוחות שופרסל ולקוחות המשביר לצרכן להם יש כרטיס חוץ בנקאי ייעודי.

כרטיס מתגלגל הוא כרטיס המאפשר לנו להעביר הוצאות מחודש מסוים לחודש אחר. אם אנחנו מחליטים כי גובה ההוצאות החודשי שלנו הוא 4,000 ₪ לדוגמה, כל הוצאה מעבר לסכום זה תגולגל לחודש הבא. אם הוצאנו בחודש מסוים 5,000 ₪, החשבון שלנו יחויב רק ב- 4,000 ₪ ואילו ה- 1,000 ₪ הנותרים עוברים לחודש הבא.

הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט מור (MORE)

הזמנת כרטיס מור (MORE) ניתן לבצע מול חברת ישראכרט. כרטיס זה אינו מונפק בבנקים שכן כאמור הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי. יחד עם זאת ניתן לשייך אותו לחשבון בנק, למשוך כספים מכספומטים ולחייב את חשבון הבנק בהוצאות הכרטיס.

מי מכבד את כרטיס האשראי ישראכרט מור?

כרטיס ישראכרט מור (MORE) מכובד במרבית העסקים בארץ המכבדים כרטיסי אשראי, אבל רק בארץ (שימו לב כי רשום על כרטיס ישראכרט MORE: Valid Only in Israel).

לא תוכלו לבצע עימו קניות בחו"ל שכן זהו כרטיס אשראי מקומי ולא כרטיס אשראי בינלאומי דוגמת mastercard.

ישראכרט MORE  הוא כרטיס אשראי לכל דבר

באמצעות ישראכרט MORE תוכלו לבצע רכישות כמו בכל כרטיס (למעט בחו"ל כאמור), למשוך כספים מכספומטים, לשלם הוראות קבע, לשלם בתשלומים ולצבור נקודות והטבות שונות.

כרטיס ישראכרט מור הוא כרטיס אשראי מתגלגל המאפשר לכם לקחת הלוואת ישירות מהכרטיס

כרטיס מור הוא כרטיס מתגלגל, כלומר ניתן לדחות חיובים מחודש אחד לחודש הבא (וכמובן לשלם ריבית על הגלגול). בנוסף, ניתן לבקש הלוואה מחברת ישראכרט ישירות מהכרטיס מבלי לגשת לבנק (וללא קשר לבנק למעשה). נוסף לאפשרות לשלם את החוב לחברת כרטיסי האשראי באמצעות חשבון הבנק כמו בכל כרטיס אשראי, חברת ישראכרט הצהירה כי תאפשר ללקוחותיה לשלם את החוב גם באמצעות המחאות.

למידע נוסף על כרטיסי ישראכרט

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל