חיסכון – איך לחסוך כסף

חיסכון - איך לחסוך כסף

חוסכים באמצעות המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

לא משנה באיזו עסקה נהיה מעורבים, הדבר הראשון שנבקש לעשות הוא למצוא את הדרך לחסוך כמה גרושים, ובמצב של ימינו – מוטב אפילו כמה מאות או אלפי שקלים.

כיום השוק מוצף באפיקי חיסכון רבים ומגוונים. החל מתכניות חיסכון שמציעים הבנקים, בהם הריבית כיום אפסית, ועד פוליסות החיסכון שמציגים בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילות, בהם רמת הסיכוי להרוויח משתנה בהתאמה לרמת הסיכון.

הרצון לחסוך נמצא בכל תחום בחיינו, החל מחיסכון בהלוואה למשכנתא ובביטוח הדירה והמשכנתא, לרכישת רכב וביטוחו בתנאים משתלמים, וכלה בפיקדונות בריביות כאלה ואחרות. אולם שפע מסלולי החיסכון עלול להעמיד את החוסך הממוצע במצב בעייתי של בלבול העלול להוביל לבחירות שגויות.

לעתים קרובות מדי אנו עלולים מהי רמת הסיכון הנכונה עבורנו ועבור בני משפחתנו? כאשר ההתלבטות, שהינה קריטית ביותר, אינה מיועדת רק לטווח הקצר אלא בעיקר לתקופה העתידית.

המרכז הישראלי לצרכנות פינסית, כשמו כן הוא, בא לצייד את הצרכן הישראלי במידע אובייקטיבי ולא מוטה בכל הקשור, בין היתר, לאפיקי חיסכון מומלצים בישראל. מאחורי הפורטל הוותיק, שבו כותבים ומייעצים מקצוענים בתחום החיסכון, לא תמצאו עקבות של מוסד פיננסי זה או אחר. אין האתר לוקה בניגוד עניינים ולכן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים לקחת את העצות והטיפים בלב שלם ולהשתמש בהם לטובתכם באופן מוחלט.

נשמח להעניק לכם ייעוץ נאמן ומסור בכל הקשור לבחירה נכונה, הן להיום והן לעשורים הבאים, באפיקי החיסכון שבהם תשקיעו את מיטב כספיכם על מנת להינות מתשואות נאות.

שאל את המומחים של מידע
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  באמצעות המומחים של האתר תלמדו איך לחסוך באפיקים נכונים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצים מהטובים בתחום
 • שביעות רצון
  כ75 אחוז מגולשינו שהשתתפו בסקר שביעות רצון ציינו שהצליחו למנף את תוכניות החסכון שלהם

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • שני 7.3.2016
  "לא האמנתי שעל ידי פגישה עם יועץ אצליח למקסם את חסכנותי, אבל תאכלס זה עובד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מריקה 22.4.2016
  "לאחר פגישה עם יועץ מטעם האתר הצלחנו לשנות את תוכנית החיסכון שלנו לפנסיה ובכך להרוויח אלפי שקלים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי מאירי 6.10.2015
  לחסוך מעולם לא היה הצד החזק שלי, אבל בעזרת המומחים מטעם האתר הצלחתי סוף סוף לצאת מהמינוס ואפילו לחסוך
  צלמית תמונת פרופיל