השכרת מכשיר GPS לחו"ל

רכב עם GPS שהושכר בחו

איך לחסוך בחו"ל על השכרת מכשיר GPS

למי מאיתנו לא אירעה נסיעה בה נהגנו ללא מושג קלוש היכן היעד ומהי המטרה, והאישה מפצירה לעצור ולשאול מישהו איך מגיעים, אבל מכיוון שמדובר בטיול שורשים בעירק אנחנו קצת חוששים וגם לא רוצים להודות בעובדה שאנחנו לא יודעים לנווט לפי כוכב הצפון וכיוון הרוח. בישראל בדרך כלל משתמשים בווייז או ב-GPS, וגם ארץ ישראל קטנה וקומפקטית למשתמש. אלא שטיול בחו"ל, למרות הנופים שבדרך, עלול להתארך מעבר למצופה ומצב זה יעכיר את מצב רוחנו, אלא אם כן נשתמש ב-GPS ששכרנו. כן, ממש כך! אז תנו קריאת כיוון, ולמדו כאן על השכרת מכשיר GPS לחו"ל

השכרה של GPS ניתן לבצע מהארץ בנוחות רבה יותר

השכרות GPS לטיולים בחו"ל מהארץ, הינו טרנד חדש יחסית והמטרה של השוכרים ברורה- לעשות טיול מושלם שייזכר לדורות כטיול הראשון שלא התברברו בו.

את מכשיר ה- GPS להשכרה ניתן לקבל הביתה עם שליח לפני הנסיעה בכדי ללמוד את המכשיר ולדעת איך הוא עובד וגם בשביל לא להיות בלחץ בשדה תעופה כשרוצים להגיע מהר לדיוטי פרי, בשביל הבושם לגיסה או בקבוק הויסקי לאבא. בל נשכח כי התור בצ'ק אין מתארך (ואתם בכלל רעבים וחייבים לאכול משהו לפני הטיסה). את המכשיר כבר יבואו לאסוף מכם יומיים לאחר חזרתכם לארץ, אחרי שנחתתם והגעתם הביתה כה מרוצים על שלא התברברתם בטיול.

השכרות GPS מוצעות כיום במחירים של החל מ 7$ ליום טיול וכוללות מכשיר ניווט מתקדם עם תוכנת ניווט IGO8 תלת מימד החדשה והמעודכנת, מסך 4.3" גדול דיו בשביל לראות את הדרך על המפה. מערכת הניווט המושכרת מגיעה עם כל הערכה המצורפת הכוללת זרוע ועריסה לרכב, מטען חשמל ספר הוראות וכמובן התוכנה עצמה.

השכרות GPS לטיולים בחו"ל מהארץ זולה יותר

אז למה לי להשכיר GPS פה בארץ כשאפשר להשכיר בחו"ל יחד עם האוטו ששכרתי?

המחיר עבור GPS ליום, פשוט זול יותר

מחירי ההשכרות שגובים חברות השכרת הרכב הם גבוהים. המחיר הנמוך ביותר הוא לרוב כ- 10 יורו ליום טיול. בארץ תוכלו למצוא חברות המשכירות החל מ 7$ ליום, תלוי במספר הימים.

מכשיר הניווט להשכרה הוא בעברית

מכשיר הניווט אותו אתם משכירים מחברת ההשכרה בחו"ל הוא באנגלית ואתם לא בהכרח מעוניינים לשמוע את הקול של "ריצ'ארד" ממלמל לכם כל היום. כל ממשק התוכנה והדיבור של מערכת הניווט נעשה באנגלית בלבד. יש לכך חשיבות במיוחד למי שחושב שהוא יודע אנגלית טוב ואז שומע את המכשיר שקיבל מחברת השכרת רכב בחו"ל אומר לו Take next turn in roundabout (וחושב לעצמו מה זה לעז[email protected]#$%^&* roundabout…).

השכרה של מכשיר ניווט בארץ תאפשר לכם לקבל מכשיר ניווט עם ממשק מלא בעברית וחיווי קולי על מסלול הנסיעה בעברית. יתרון מאד חשוב כאמור (ברור ששמות הרחובות והערים הם באנגלית ולא בעברית).

אפשר ללמוד את המכשיר כבר בארץ

בנוסף למי מאיתנו שאינם אלופי ג'י פי אס, תפעול המכשיר נלמד בארץ. השכרה של מכשיר ניווט בארץ מלווה בהדרכה על מכשיר הניווט לפני הנסיעה וזאת בכדי שתוכלו ללמוד את המכשיר, לשחק איתו קצת ולהתרגל אליו מבעוד מועד ולא בתוך חניון שדה התעופה כשאתם כבר רוצים לצאת לדרך ועייפים ולא יודעים על מה ללחוץ ולאן לנסוע. זכרו שגם אם בארץ אחד מבני הזוג תמיד נוהג והוא מכיר מכשירי GPS כמו את כף ידו, בחו"ל הנהיגה מתחלקת פעמים רבות בקרב שני בני הזוג, בשל המרחקים הגדולים. בן הזוג השני הינו פחות מנוסה, וכדאי שיכיר את המכשיר עימו ינווט עוד בארץ.

 

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  באמצעות המומחים של האתר תלמדו איך לחסוך באפיקים נכונים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצים מהטובים בתחום
 • שביעות רצון
  כ75 אחוז מגולשינו שהשתתפו בסקר שביעות רצון ציינו שהצליחו למנף את תוכניות החסכון שלהם

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • שני 7.3.2016
  "לא האמנתי שעל ידי פגישה עם יועץ אצליח למקסם את חסכנותי, אבל תאכלס זה עובד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מריקה 22.4.2016
  "לאחר פגישה עם יועץ מטעם האתר הצלחנו לשנות את תוכנית החיסכון שלנו לפנסיה ובכך להרוויח אלפי שקלים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי מאירי 6.10.2015
  לחסוך מעולם לא היה הצד החזק שלי, אבל בעזרת המומחים מטעם האתר הצלחתי סוף סוף לצאת מהמינוס ואפילו לחסוך
  צלמית תמונת פרופיל