השקעות

השקעות

משווים וחוסכים באפשריות ההשקעה השונות

מהם אפיקי ההשקעות המומלצים עבורכם היום?

אם הגעתם לדף זה, ברכותינו, המצב שלכם כנראה משמעותית טוב יותר משל המשתמשים שהגיעו לדפים כמו "הלוואות לסטודנטים" 🙂 אבל גם המשקיע הממוצע, עומד בפני קבלת החלטות שאינה פשוטה, ואנחנו כגוף בלתי תלוי, רוצים מאוד לעזור לכם לקבל החלטות נבונות ולהשקיע את הכסף שלכם בחוכמה (רמז: לא יהיו כאן הבטחות לתשואה דו ספרתית מובטחת, או חלומות על השקעה בחו"ל שבן דוד של אחותי, עשה שם ימבה כסף).

תחום ההשקעות מחולק על פני אפיקים פוטנציאלים רבים, אבל במהות שלו משלב איזון בין תשואה אפשרית ובין סיכון שאתם מוכנים לקחת (וכמה עצוב, אך נכון, שכמעט תמיד גידול בתשואה מחייב גידול בסיכון).

קראו את המאמרים הבאים והבינו כיצד להשקיע את כספכם בצורה הנבונה ביותר:

בתי השקעות – איך תבחרו בית השקעות שייתן לכם תוצאות ולא רק הבטחות לתשואות חלומיות
קופות גמל וקרנות השתלמות – לפני שאתם רוכשים מניות של חברת ספנות איטלקית, האם וידאתם שניצלתם עד כלות את ההטבות הגלומות בקרן ההשתלמות הישראלית?
תוכנית חיסכון – מדוע כדאי להיזהר ממה שהבנקים מכנים "תוכנית חיסכון" ובפועל פעמים רבות הוא "דרך לתת לכם פחות תשואה מאשר מק"מ בתירוץ של נזילות"
קרן השתלמות לעובדים – מידע מפורט לעובדים שכירים שרוצים לחסוך מעט ליום צרה ומבינים כי קרן השתלמות היא האלטרנטיבה האידיאלית
ריבית בנק ישראל – מדוע ריבית בנק ישראל משפיעה על הריבית שתקבלו ברכישת אג"ח, בהפקדה לקופת חיסכון, ובעקיפין, גם לתשואה על המניות שתרכשו
השוואת קרנות נאמנות – זהו את ההבדלים בין קרנות נאמנות שונות הפועלות כיום בישראל, והבינו כיצד לבחור ביניהן
ניהול קופת גמל – האם אתם יודעים מי מנהל את קופת הגמל שלכם (כי המנהל הכוכב שהביא לכם תשואה אדירה, בדיוק עבר למתחרים) ומה עוד כדאי לבדוק בבחירת קופת גמל

מבולבלים? גם אנחנו…
אם אתם לא בטוחים איזה מאמר משפע הקישורים שלמעלה, כדאי לכם לקרוא, אתם מוזמנים להתרווח מול המאמר המדריך השלם להשקעות אשר מרכז לכם את כל המידע בצורה נוחה ומתומצתת. אתם יכולים גם לקבוע פגישה באחד מהבנקים להשקעות המפוזרים בארץ ולקבל הצעות קונקרטיות התפורות עבורכם.

שאל את המומחים של מידע
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • המומחים לשירותך
  בפורטל כותבים אנשי מקצוע ותיקים בתחום ההלוואות
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח!

לקבלת הצעה מיועץ השקעות

לקוחותינו מספרים

 • רותי גוטמן 4.10.2016
  הייתי צריכה לקחת הלוואה וחיפשתי יועץ שאין לו אינטרס. הגעתי לאתר וקיבלתי את כל המידע באופן אובייקטיבי. לפגישה בבנק הגעתי מוכנה וחסכתי כ-20% בערך הריביות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיה בן מנחם 22.7.2015
  "רציתי לקחת הלוואה אבל לא רציתי לשלם ריבית גבוהה. באתר מצאתי את המאמר שהסביר בדיוק איך להתמקח. בזכותו קיבלתי הלוואה מאושרת ובתנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שחר אלמוזנינו 11.5.2016
  "כל האתרים מבטיחים הלוואות בתנאים מצוינים ורק המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית גם מקיים! המידע באתר שווה זהב, ובמקרה שלי – 6,500 שקלים במזומן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורי שנהב 11.2.2016
  "נטלתי הלוואה בסכום גבוה וחששתי מהריבית. מומחי האתר הראו לי דרך להפחית בריבית למרות הכל, וחסכתי כ-20,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל