ליווי וייעוץ עסקי

ליווי וייעוץ עסקי

שירותי ליווי וייעוץ עסקי עם המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

הקמת עסק בישראל ותחזוקתו השוטפת לאורך זמן היא עניין מורכב למדי. לראיה, הנתונים מדברים על כחצי של חברות חדשות אשר נסגרות בתקופה של עד שנתיים מיום הקמתן. גם העסקים שכן ממשיכים בפעילות השוטפת לאחר השנים הראשונות, פועלים פעמים רבות בהפסד ולוקח להם זמן ארוך יותר כדי להחזיר את ההשקעה ולהגיע לרווחיות.

כישלון עסקי יכול להתרחש בגלל סיבות רבות – ראשית, ישראל היא שוק די קטן ורוב הנישות העסקיות כבר מיואשות על ידי שחקנים עסקיים ותיקים. כדי לפרוץ אל תוך תחום ספציפי ולקחת נתח שוק לחברה חדשה, יש צורך ברעיונות עסקיים חדשניים, אמצעים כספיים וגם לא מעט מזל. שנית, היזמים החדשים ובעלי העסקים בישראל בדרך כלל באים מהשטח ואין להם השכלה פורמלית בתחום ניהול העסקים. עובדה זו גורמת לכך, שהעסק אינו מתנהל בצורה מקצועית ונתקל בסופו של דבר בקשיים ארגוניים, פיננסיים ואחרים.

מאפייני ליווי וייעוץ עסקי ליזמים וחברות קיימות

כאשר אנו מדברים על ייעוץ עסקי, הדרך האפקטיבית ביותר לשלב אותו בתוך החברה היא בעת ההקמה ושלב היזמות. ברגע שהבסיס העסקי בנוי על יסודות מקצועיים מדיסציפלינות כמו מנהל עסקים, מימון, ראיית חשבון ולוגיסטיקה (תחומים שבהם פועל יועץ כלכלי), כל הפעילות השוטפת של החברה בשלב מאוחר יותר תהיה מוצלחת יותר.

בעל העסק, מצדו, חייב להבין, כי גם אם הוא מתמצא בצורה יוצאת מן הכלל בפן הספציפי שקשור לרעיון העסקי של החברה, ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום יכול רק לסייע לו ולעזור לו להגיע לתוצאות רווחיות יותר במשך השנים. בנוסף, צריך לציין, כי הייעוץ הכלכלי מתבצע בצורה של בחינת עבודתו השוטפת של העסק והגשת מסקנות סופיות. אין בעל העסק חייב לקבל את כל ההמלצות אך הוא בהחלט יכול להיעזר בסעיפים המתאימים.

מתי חברה זקוקה לייעוץ עסקי?

מלבד יזמים שפועלים כדי להקים עסק חדש, חברות מזמינות ייעוץ עסקי מאנשי מקצוע גם כאשר הם נמצאים בקשיים פיננסיים משמעותיים או מנסים לעשות ארגון מחדש בחברה. בזמנים כאלה, מומחים שיכולים להציע דעה חיצונית, מאפשרים לנהל נכון יותר את החברה בעת משבר, להוריד עלויות מיותרות, להעסיק עובדים נוספים ועוד.

במידה ואתה חושב על הקמת עסק חדש או ארגון מחדש של העסק הישן, הגעת למקום הנכון. אנו יכולים להפנות אותך לגופים מקצועיים בתחומי ייעוץ עסקי או ייעוץ כלכלי ללא שום עלות או התחייבות. באמצעות אתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, תוכל להשוות בין חברות ייעוץ כלכלי בצורה פשוטה ולחסוך על ידי כך כסף על תשלומים מיותרים.

חשוב מאד לזכור, כי למרות ששירותי יועץ עסקי יכולים לדרוש ממך הוצאות נוספות בשלב הראשוני, הרי שלאורך הזמן, החיסכון בהוצאות החברה יכול להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים. אם אתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

שאלות בליווי וייעוץ עסקי
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל