תוכנית הבראה לעסק

אנשי עסקים בפגישה לייעוץ תוכנית הבראה

מצוקת האשראי וניהול לא יעיל, כל אלו ועוד עלולים לגרום לקריסת העסק ולהפסד כספי גבוה. עסקים רבים בישראל נסגרים מדי שנה בגלל קשיי מימון ואשראי, ניהול לא מקצועי, תחרות גבוהה, צבירת חובות ועוד. באמצעות תוכנית הבראה וליווי צמוד של יועץ עסקי, כמו גם מציאת פתרונות מימון נוחים לחילוץ החברה מהקשיים, ניתן להבריא חברות ולאפשר להן לצאת לדרך חדשה ורווחית.

מה זו תוכנית הבראה עסקית?

כל עסק עלול להיקלע לקשיים ובעיות, יש סיבות רבות ומגוונות לכך. במציאות של היום, עשרות אלפי עסקים, בעיקר קטנים ובינוניים, נסגרים מדי שנה, רבים מהעסקים החדשים אינם צולחים את שנתם הראשונה. כאשר העסק נקלע לקשיים חשוב לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לגבש תוכנית הבראה לעסק. תכנון נכון הכולל הלוואות אטרקטיביות, הסדרת חובות לספקים ולרשויות, התייעלות ושיפור ביצועים, מאפשר לעסק לשגשג ולצמוח מחדש, ולהיחלץ מהקשיים השונים.

מהם השלבים לתכנון וליישום תוכנית הבראת חברות?

 • הכרות ראשונית – בשלב הראשון מקיימים פגישת הכרות עם בעל העסק ומנהלים בכירים בארגון. זו פגישה לצורך הכרות ותיאום צפיות.
 • אבחון מקצועי – צוות מקצועי מאבחן את מצבה של החברה שנקלעה לקשיים, האבחון כולל היבטים רבים כמו פיננסים, מכירות, שיווק, מימון, תמחור, שירות לקוחות, ניהול ועוד. מטרת האבחון לאתר את הבעיות בעסק כדי להכין תוכנית סיוע להבראתו.
 • גיבוש אסטרטגיה – גיבוש תוכנית הבראה יסודית ומעמיקה בהתאם לכשלים ולבעיות עמן מתמודד העסק, בעזרת בעלי ומנהלי החברה, ובהתאמה למטרות הרצויות.
 • יישום תוכנית הבראה בעסק – לאחר אישור האסטרטגיה להבראת החברה, צוות יעיל ומנוסה מסייע למקבלי ההחלטות ולבעלי העסק ליישם את תוכנית ההבראה כדי לחלץ את החברה מבעיותיה.
 • מעקב ופיקוח – לכל אורך התהליך, צוות יועצים מנוסה מבצע מעקב ומפקח על יישום התוכנית והצעדים הנדרשים להבראת העסק.

חשוב לדעת כי הבראת חברות מחייבת ניסיון, ידע מקיף במגוון נושאים והכרות עם מערכת הבנקאות ושוק ההלוואות. חלק בלתי נפרד מתוכנית הבראה עסקית הוא הסדרת חובות העסק לנושים שונים, לרבות רשויות המס, ספקים, ביטוח לאומי, בנקים, רשות מקומית ועוד. באמצעות התאמת פתרונות מימון ואשראי לעסק, ניתן לחלץ אותו ממצבו ולסייע לו לצמוח ולשגשג מחדש.

היועצים המנוסים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, מסייעים מדי שנה לעסקים רבים באמצעות גיבוש ויישום תוכנית הבראה מותאמת לעסק, כולל הלוואות נוחות וייעול העבודה בחברה. לפרטים נוספים ולעזרה, השאירו פרטים באתר.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל