קרן סיוע לעסקים באיזור תל-אביב

בדיקת כדאיות אצל יועץ המרכז לצרכנות פיננסית

עסקים רבים באזור תל אביב משוועים לפתרונות מימון נוחים כדי להשקיע בחברה, להתרחב, לרכוש ציוד חדש, לחדור לשווקים חדשים ועוד. עם זאת, הבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים באזור גוש דן והמרכז, לכן כדאי לדעת כי ניתן לקבל הלוואות מקרנות מדינה לעסקים בתל-אביב. יש מגוון קרנות סיוע, כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהגשת בקשות לקרנות השונות.

סיוע לעסקים באזור תל-אביב

קרן סיוע לעסקים באיזור תל-אביב מציעה הלוואות נוחות ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולבעלי עסקים קיימים. ניתן לבחור במסלולי סיוע שונים, ביניהם מסלול להקמת עסק חדש, מסלול לתעשיינים ומסלול ליצואנים.

חשוב לציין כי הלוואות מקרנות מדינה לעסקים בתל-אביב נחשבות לאטרקטיביות בגלל התנאים הנוחים. ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים להקמת עסק חדש או לצרכי השקעה בעסק קטן בעל מחזור מכירות עד 6.25 מיליון ₪.

כמו כן, הקרן מציעה מסלול הלוואות מהיר עד 100,000 ₪ לעסקים קטנים ובינוניים באזור תל אביב. יש גם מסלול לעסקים בינוניים בעלי מחזור מכירות עד 100 מיליון ₪ בשנה, במסלול זה ניתן לקבל הלוואה נוחה בשיעור עד 8% ממחזור המכירות בשנה הקודמת להגשת הבקשה לסיוע.

כדאי לדעת כי מעבר לקרן בערבות המדינה המסייעת לעסקים רבים באזור תל-אביב, יש קרנות סיוע נוספות, חלקן בערבות המדינה וחלקן קרנות פילנתרופיות המנוהלות על ידי גורמים כמו הסוכנות היהודית, בנקים, בתי השקעות ועוד. הלוואות מקרנות מדינה לעסקים בתל-אביב נחשבות לאטרקטיביות בגלל ערבות המדינה והסיכון הנמוך יותר ליזם, אך לעתים ניתן לקבל הלוואה נוחה יותר מקרנות סיוע לעסקים של הבנקים או מקרנות של הסוכנות היהודית.

הלוואות דרך קרן סיוע לעסקים באיזור תל-אביב מיועדות ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש בתחומים שונים, וכן לעסקים קטנים ובינוניים שיש צידוק כלכלי להמשך קיומם. כדי לקבל את ההלוואה יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית, מסמכים שונים על העסק ובעליו ועוד.

בעזרת היועצים המנוסים של מידע המרכז לצרכנות פיננסית תוכלו להגיש בקשה להלוואות מקרנות מדינה לעסקים באזור תל אביב, למידע נוסף השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת ומותאמת לצרכים הייחודיים שלכם. השירות באתר הינו ללא עלות.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל