קרן לעסקים קטנים בעוטף עזה

עסקים קטנים בעוטף עזה מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, וכמו עסקים קטנים אחרים ברחבי הארץ, גם הם סובלים ממצוקת אשראי קשה. לכן, לאורך השנים הוקמו קרנות ייעודיות במטרה לסייע לעסקים קטנים בעוטף עזה וכדי לעודד יזמים להקים עסקים חדשים באזור.

הלוואות אטרקטיביות לעסקים קטנים בעוטף עזה

ניתן לקחת הלוואות אטרקטיביות דרך קרן דרומה צפונה לעסקים, את ההלוואה מקבלים מבנק מזרחי טפחות בריבית פריים + 1.5%, לתקופה של עד 5 שנים, עם אפשרות לגרייס ל-6 חודשים. הקרן מציעה סיוע בין 350,000 ₪ עד 2 מיליון ₪ למטרות שונות כגון הלוואה עסקית, הון חוזר, מימון ציוד תעשייתי, פיתוח, הקמת קו ייצור חדש, העסקת עובדים חדשים ועוד.

כמו כן, אפשר לקבל הלוואה אטרקטיבית דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, הקרן מסייעת לעסקים קטנים בעוטף עזה הזקוקים להלוואות נוחות לתקופה של עד 5 שנים, בתנאים המקובלים במערכת הבנקאות להלוואות מסוג זה. ניתן לקבל הלוואות להקמת עסק חדש בעוטף עזה עד לסכום של 500,000 ₪, יש מסלולים נוספים לעסקים קטנים שמחזור המכירות שלהם עד 6.25 מיליון ₪. הקרן מעמידה ערבות גבוהה עד 85%, לעומת ערבות מדינה עד 70% כפי שמקובל להעניק להלוואות לעסקים קטנים במיקומים אחרים בארץ.

בנוסף, יש קרנות פילנתרופיות בניהול הסוכנות היהודית המציעות הלוואות אטרקטיביות ליזמים ולעסקים קטנים בעוטף עזה. ההלוואות מיועדות ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש באזור ולעסקים קטנים הזקוקים להלוואה לצרכי השקעה, מימון הון חוזר, פיתוח וכדומה.

כדאי לדעת כי מדינת ישראל הקימה גם קרן לעסקים במצוקה בעוטף עזה, הקרן מסייעת לעסקים המתמודדים עם קשיים פיננסיים בגלל המצב הביטחוני.

למידע נוסף בנושא הלוואות דרך קרן לעסקים קטנים בעוטף עזה ולהצעה אטרקטיבית להלוואות נוחות, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של מידע המרכז לצרכנות פיננסית יסייע לכם להגיש בקשה מסודרת לאחת מקרנות הסיוע ולשפר משמעותית את הסיכוי לקבל ההלוואה האטרקטיבית. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל