הלוואות בכל הסכומים

הלוואות לעסקים בכל הסכומים

בשנים האחרונות, ניתן לשמוע רבות בתקשורת על מצב של מחנק אשראי במשק וזאת כתוצאה מקושי הולך וגובר בגיוס הלוואות בנקאיות. בזמן שהלקוחות הפרטיים מושפעים כמובן גם הם מהסיטואציה שנוצרה (הצריכה הפרטית פוחתת), בעלי העסקים נפגעים בצורה המשמעותית ביותר וזאת בגלל שהפעילות השוטפת של העסק שלהם תלויה ישירות באשראי זמין.

הקשחת התנאים לקבלת הלוואות גדולות לעסקים נובעת בעיקר מהוראות מפורשות של הרגולטורים וזאת כתוצאה מהסקת מסקנות לאחר המשבר הפיננסי ב-2008. בעקבות קריסת בנקים גדולים בעולם, בנק ישראל החליט שהבנקים המסחריים חייבים להגדיל את הונם העצמי ולהיפטר מנכסים רעילים. לפיכך, כל אדם שמבקש הלוואה מהבנק, מחויב כעת להציג ביטחונות ברמה גבוהה והיסטוריית אשראי ללא רבב.

הלוואות בכל הסכומים לעסקים

בעלי עסקים קטנים ובינוניים שאין ברשותם הון עצמי גבוה או נכסים שהם יכולים להראות לבנק, יתקשו בדרך כלל להשיג הלוואה לעסק בכל סכום ובמיוחד כאשר מדובר על אשראי גדול יותר. האופציה הרלוונטית ביותר עבור לקוחות עסקיים מסוג זה היא פנייה למסלולים חוץ בנקאיים כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח, עסקים פרטיים להלוואות וגם קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות.

חייבים לציין, כי כאשר לווה עסקי פוטנציאלי פונה לחברה חוץ בנקאית בבקשת הלוואה, תנאי הריבית בדרך כלל יהיו פחות משתלמים מהאפיקים הדומים בבנק, כך שיש להיות מוכנים לעמוד בעלויות הנוספות. אולם, בניגוד לבנק, סוגי המסלולים של האשראי הם מגוונים במיוחד וכל לקוח יכול להתאים את ההחזרים והסכומים להעדפות האישיות שלו בכל עת. בנוסף לכך, דווקא הריבית הגבוהה יותר שנגבית מהלווים, מאפשרת לחברות החוץ בנקאיות להיות פחות נוקשות בקריטריונים לאישור הלוואה.

הלוואות קטנות לעסקים מקרנות ממשלתיות ופילנתרופיות

במידה והלווה העסקי מעוניין ליטול אשראי בסכומים הנמוכים יותר, הוא יכול פעמים רבות לעשות זאת דרך קרנות סיוע בתנאים אטרקטיביים למדי. גופים אלו, שמקבלים את המימון שלהם מתורמים אמידים בארץ ובחו"ל, מעוניינים לתרום לפיתוח העסקי בישראל ולעיתים קרובות מאפשרים נטילת הלוואות ללא ריבית ועמלות כלל. הקרנות הממשלתיות, לעומת זאת, זמינות גם בסכומים הגבוהים יותר אך דורשים מהלווים לעמוד בתנאים ספציפיים לצורך קבלת האשראי.

אם אתה מעוניין לקבל הלוואה עסקית בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות בכל הסכומים. תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה – משווים וחוסכים בריבית על הלוואות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

שאלות בהלוואות בכל הסכומים
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל