הלוואות ליבואנים

יבואן מקבל אישור להלוואה שביקש

אין זה סוד שלווים עסקיים מתקשים במיוחד בגיוס הלוואות בנקאיות בסכומים הגבוהים יותר. אולם, בשנים האחרונות, מגוון האפשרויות שלהם הפך להיות רחב יותר.

קבלת הלוואות מקרנות מדינה ליבואנים

המדינה מעוניינת מטבעה לסייע לחברות שעוסקות בסחר חוץ ולגופים עסקיים בכלל. כדי לתת עזרה כלכלית לחברות אלו, משרד הכלכלה מתפעל קרנות שונות בערבות מדינה ואלה נותנים מענה למצוקת האשראי של בעלי החברות. ככלל, פרויקטים כמו קרן סיוע ליבואנים פועלות מול הבנקים המלווים ונותנים הבטחות ברורות שהאשראי הניתן על ידם יוחזר באופן מלא. תנאי ההלוואות גם הם משתלמים למדי ביחס לאופציות אחרות בשוק.

מטרתנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית הוא להקל על הלווים הפוטנציאליים לקבל גישה למסלולים משתלמים במיוחד של הלוואות זמינות. מכיוון שכמות אפיקי האשראי העסקי והצרכני מתרחבת כל הזמן, חשוב מאד לקבל חוות דעת של מומחים בעלי ניסיון אשר עובדים בתחום שנים רבות.

לקריאה מורחבת על קרנות שמציעות הלוואות לעסקים

קרן BDSK

קרן נתן ליזמות

אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך לבחור הלוואות ליבואנים או כל מסלול הלוואה אחר מתאים ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל