מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון


לוגו בנק הבינלאומי

הבנק הבינלאומי הראשון נמנה על קבוצת הבינלאומי הנחשבת לאחת מ-5 הקבוצות הבנקאיות הגדולות והמובילות בישראל. הבנק הבינלאומי הראשון מציע מגוון רחב של שירותי בנקאות ומוצרים פיננסיים שונים. בין השאר, הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה, לכן אם אתם מחפשים הלוואה אטרקטיבית ונוחה לכל מטרה, כדאי גם לכם לבחון את תנאי המימון שהבנק מציע כדי לקבל החלטה שקולה ועניינית.

כדאי לדעת כי הבנק הבינלאומי הראשון הוקם בשנת 1972 לאחר מיזוג בין כמה מוסדות בנקאיים קטנים, ובהתאם להנחיית שר האוצר דאז פנחס ספיר. במשך השנים הבנק צמח במהירות וכיום יש לו עשרות סניפים בפריסה ארצית רחבה.

הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון

כאמור, יש מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון, לקוחות הבנק יכולים לקבל אישור להלוואה יחסית במהירות. ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית לכל מטרה בקלות ובמהירות באמצעות האתר (און ליין) או בסניף הבנק. בין השאר, הבנק הבינלאומי הראשון מציע את מסלולי ההלוואות לכל מטרה הבאים:

 • הלוואות און ליין לכל מטרה בלחיצת כפתור – בשנים האחרונות הבנק הבינלאומי הראשון השקיע משאבים עצומים בשירותי הבנקאות בדיגיטל, וכעת לקוחות הבנק יכולים לקבל הלוואה עד 150,000 ₪ בלחיצת כפתור פשוטה. הבנק מציע הלוואה לכל מטרה בסכום של 150 אלף ₪ לתקופה של 3-96 חודשים. אין צורך בהחתמת ערבים והלווים אינם נדרשים להעמיד ביטחונות וגם אין תשלום בגין דמי טיפול באשראי.
 • הלוואה בהחזרים קבועים – הבנק הבינלאומי הראשון מציע ללקוחות הלוואה לכל מטרה עם תשלומי החזר חודשיים קבועים, ללא החתמת ערבים וללא עמלות. במסלול הלוואות זה הלווה יכול לקבל אישור לדחיית תשלומי ההחזר של קרן ההלוואה לתקופה של עד חצי שנה, כמו כן יש אפשרות לפירעון מוקדם של ההלוואה (מלא או חלקי) ללא עמלות או קנסות.
 • הלוואות אחרי החגים – מסלול הלוואות ייעודי לכל מטרה המיועד ללקוחות הבנקים ומוצע בתקופה של אחרי חגי תשרי. הבנק מודע לצורכי לקוחותיו לכן הוא החליט להציע מסלול הלוואות לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים במיוחד אחרי החגים, ניתן לקחת את ההלוואה און ליין באתר הבנק או בסניפים.

אם אתה זקוק להלוואה נוחה ואתה לקוח של הבנק הבינלאומי הראשון, באפשרותך לבחור את אחד ממסלולי ההלוואות לכל מטרה שהבנק מציע. צוות היועצים המנוסה של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייע לך לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך, לחסוך הרבה כסף ולקבל החלטה פיננסית שקולה. אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים בטופס שבאתר ותוך זמן קצר היועצים שלנו ייצרו עמך קשר.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה בצ'קים

הלוואה מיידית


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל