הלוואה לעסקים בקשיים


לחיצת ידיים של אנשי עסקים

עסקים רבים בארץ מתמודדים עם קשיים שונים בגלל התחרות הגבוהה, תנאי השוק, בעיות בתזרים המזומנים, קושי בגבייה מלקוחות, מוסר תשלומים ירוד ועוד. כל עסק חייב אשראי גדול בחשבון הבנק כדי לעמוד בהוצאות השוטפות ועל מנת לשלם בזמן לספקים, לעובדים ולרשויות הרלוונטיות, וכדי להשקיע בעסק ולהרחיבו.

עם זאת, עסקים רבים, בעיקר קטנים ובינוניים, סובלים ממצוקת אשראי והם גם חשופים לקשיים כתוצאה מפעולות איבה וטרור, מצב ביטחוני, שינויים בכלכלה המקומית והגלובלית וכיוצא בזה. הפתרון הוא לקחת הלוואה לעסק בקשיים, אך יש לבחון את כל האפשרויות הקיימות לא למהר ולקחת הלוואה יקרה העשויה להשפיע לרעה על מצבו הפיננסי של העסק.

עסקים רבים בארץ מתמודדים עם קשיים עצומים

מדי שנה נסגרים עשרות אלפי עסקים בישראל, מרביתם עסקים קטנים שלא מצליחים לשרוד אפילו שנה. יש שלל סיבות מדוע עסקים קטנים אינם מצליחים במשק המקומי, לעתים הבעיה נובעת ביזם עצמו בגלל מיומנות ניהול לקויה. עסק הנמצא בקשיים מתקשה לקבל הלוואות מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי, אך אין צורך להרים ידיים כיוון שיש פתרונות נוספות, רובם אינם מוכרים לבעלי עסקים.

מאחר וכל עסק זקוק לאשראי גדול, ורוב העסקים חיים מהלוואה אחת לאחרת, כאשר הבנק מחליט לא לאשר הלוואה חדשה או נוספת לעסק, בעל העסק מתמודד עם קשיים וללא סיוע מקצועי הוא עלול לצבור הפסדים עצומים, להתחייב להלוואות בשוק אפור או להכריז על סגירת העסק, חדלות פירעון או פשיטת רגל.

הלוואות לעסק בקשיים

עסק הנקלע לקשיים שונים זקוק דווקא בתקופה זו להלוואות ולפתרונות מימון נוספים. הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואה לעסק מוגבל או הלוואה לעסקים בקשיים, לכן נוצר מעין כדור שלג המתגלגל במדרון חלק וצובר תאוצה. ללא אפשרות לקבל הלוואה המהווה חמצן לנשימה עבור העסק, יתכן ולא יהיה מנוס אלא לסגור את העסק, לפטר את העובדים ולמכור את הציוד כדי להחזיר חובות.

הפתרון המהיר והיעיל ביותר לקבל הלוואות לעסקים מוגבלים בחשבון בנק או לעסק הנמצא בקשיים אחרים הוא באמצעות הלוואות מקרנות מימון בערבות המדינה, מקרנות פילנתרופיות בניהול הסוכנות היהודית או הלוואות חוץ בנקאיות ייעודיות.

מי מציע הלוואה לעסק בקשיים?

הלוואה לעסקים בקשיים ניתן לקחת מחברות מימון חוץ בנקאי ומקרנות מימון ייעודיות. כדאי לבדוק את האפשרויות הבאות כדי לקבל הלוואה נוחה לעסק הנמצאים בקשיים:

חשוב לציין כי הלוואה לעסקים מוגבלים בחשבון בנק יקרה יותר בהשוואה להלוואה רגילה שלוקחים מהבנק, מחברת אשראי וכדומה. ככל שהסיכון עבור המלווה גבוה יותר, כך הוא יקשיח את עמדותיו וידרוש ריביות וביטחונות גבוהים יותר.

בעזרת היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים בעלי עסקים הנמצאים בקשיים שונים לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית. למידע נוסף ולייעוץ מקצועי אנא השאירו פרטים באתר, אנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ונסייע לכם לקבל הלוואה נוחה לעסק.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל