בנק הדואר נותן אשראי עסקי

שלט של הלוואה לעסק

 אשראי לעסקים קטנים ובינוניים גם בבנק הדואר

לא רק מכתב מהדוד מאמריקה או משלוח מאי.ביי. דואר ישראל מספק גם שירותים כספיים. לא מדובר רק על תשלום ארנונה, אלא גם על בנק לכל דבר ועניין, בין היתר בתחום ההלוואות. בנק הדואר הוא למעשה חלק מחברת דואר ישראל שנמצאת בבעלות המדינה. פעילותו של הבנק מעוגנת בחוק הדואר, שבשנת 2010 נוספו לו תיקונים והורחבו השירותים הכספיים שמותר לבנק הדואר לספק לציבור הפרטי ולמגזר העסקי. בין היתר, הבנק יכול לשלם ריבית על יתרות זכות בחשבונות הלקוחות וכן לשמש כפלטפורמה להפצת אשראי עסקי. על אשראי מבנק הדואר, בכתבה הבאה.

אשראי מאושר בתוך שני ימי עסקים

את שירותי האשראי העסקי (הלוואות) יכולים לקבל עסקים קטנים ובינוניים שיש בבעלותם חשבון בבנק הדואר. את הגשת הבקשה יוכלו לבצע בדלפקי סניפי דואר ישראל הפרוסים ברחבי המדינה, כאשר בקשות אשראי מתאימות יאושרו בתוך שני ימי עסקים בלבד (מהירות שיא יחסית למקובל בתחום האשראי).

אז איך מקבלים אשראי מבנק הדואר

למרות הרחבת השירותים שיכול בנק הדואר לתת לציבור, הוא עדיין כפוף למגבלות שלא מאפשרות לו להעמיד אשראי באופן ישיר בעצמו. על כן, שירותי האשראי ללקוחות הבנק יינתנו בפועל באמצעות חברת פנינסולה פיננסים, חברה בתחום האשראי החוץ-בנקאי, שבה שותפה בין השאר חברת הביטוח מגדל.

תמיכה בפריפריה – בנק הדואר כבנק חברתי

הכוונה הראשית שעומדת מאחורי רצון משרד התקשורת להרחיב את סל המוצרים והשירותים שמספק בנק הדואר היא כי פריסתו בכל חלקי הארץ רחבה וכך גם נגישותו, בין השאר, לאוכלוסיות חלשות- עם מתן דגש על אזורים שבהם בדרך כלל לא פועלים סניפי בנקים מסחריים (בעיקר בפריפריה).

לפתרונות אשראי נוספים,

הלוואות לשכירים – אם אתם שכירים תוכלו לנצל את המשכורת הקבועה כמטבע ביטחון להשגת ריבית נמוכה.

הלוואות לעסק –  בכל בנק כמו בחברות הסלולאר ואחרות נותנים יחס אחר לעסקים. הלוואות לעסק מחייבות תוכנית עסקית או רעיון מגובש, אך יכולות להינתן בתנאים טובים יותר מאשר הלוואות פרטיות.

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל