הלוואות חוץ בנקאיות – כל מה שצריך לדעת


אדם חותם על טופס של הלוואה חוץ בנקאית

קחו הלוואה בלי להזדקק ל"עזרת" הבנקים

מי שזקוק למימון באופן מיידי, יכול לגשת לבנק ולבקש הלוואה. אלא שהתהליך הזה מלווה לרוב בכאב ראש לא קטן, עם תהליך מייגע ומפרך המצריך בטחונות ובקשות חוזרות ונשנות לפקידי הבנק, ומנגד עלול להיות מלווה בריביות גבוהות ותנאי החזר לא נוחים. אלא שכיום לא צריך את הבנקים בכדי לקבל הלוואה. קיימים לא מעט מוסדות שישמחו להעניק לכם הלוואה, מלבד הבנקים. ראו כאן מה מציעים לכם המוסדות השונים, מה גובה ההלוואות שניתן לבקש ומה היתרונות והחסרונות של הלוואות חוץ בנקאיות. 

 

הלוואות בכרטיס אשראי
הלוואות על הפנסיה

הלוואות חוץ בנקאיות בכרטיס אשראי

אלו הן כנראה ההלוואות הנפוצות ביותר. ההלוואות ניתנות לאנשים פרטיים ולעסקים באמצעות שיחת טלפון פשוטה למוקד של חברות כרטיסי האשראי השונות. היתרון הגדול בהלוואות דרך כרטיס אשראי הוא המהירות היחסית שלהן וכן היכולת לקבל אותן מבלי להגיש ניירת רבה אלא רק על ידי שיחת טלפון.
למידע נוסף קראו הלוואה בכרטיס אשראי

הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון הפנסיה

 אם יש לכם חיסכון פנסיוני בקופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, אתם יכולים להשתמש בכספים שחסכתם בתור בטחונות להלוואות חוץ בנקאיות.

 

כמה כסף אפשר לקבל בהלוואות מכספי הפנסיה?

 הסכומים שניתן לקבל מקרן פנסיה ושאר חסכונות פנסיונים הינם גבוהים מאוד. המגבלות הקיימות הינן הלוואות עד שיעור מסוים מתוך החיסכון הפנסיוני, כדי להבטיח כי גם אם ערך החיסכון שלכם ירד, זה יספיק בכדי להחזיר הלוואה שלא עמדתם בה. החוק קובע כי עליכם להפקיד כספים לחיסכון במשך שלוש שנים לפחות לפני שתוכלו לבקש הלוואה. גם אם התחלתם חיסכון בקרן פנסיה אחת ועברתם לאחרת, התקופה בשתי הקרנות תיחשב לכם לצורך לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות.

 

למה לקחת הלוואות חוץ בנקאיות אלו?

השאלה המרכזית היא האם אתם שוקלים לפדות את כספי החיסכון הפנסיוני שלכם בכדי לממן צורך מסוים. אם אתם שוקלים זאת, כדאי לכם לקחת הלוואה על חשבון החיסכון הפנסיוני ולא לפדות את הכספים. זאת מפני שבפדייה מוקדמת של הכספים משלמים חזרה למס הכנסה את הטבות המס הקיימות בחיסכון פנסיוני. הטבות אלו עולות במקרים רבים על הריבית שתשלמו להלוואה ולכן כדאי להתאפק ולא לפדות את הכספים. בהשוואה להלוואות מהבנק, הלוואות חוץ בנקאיות מסוג זה נותנות ריבית דומה ואף אטרקטיבית יותר (שכן הבטחונות נחשבים טובים מאוד).

הלוואות בכרטיס אשראי

ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית מחברת האשראי.  לפני שחברת האשראי תעניק לכם הלוואה היא תבצע בדיקה על כמות עיסקאות האשראי שאתם מבצעים בחודש והאם אתם עומדים בכל התשלומים. בנוסף יהיה עליכם לענות על מס' שאלות. את הבדיקות עושה חברת האשראי כדי לוודא שתחזירו את ההלוואה בזמן ושאינכם לקוח מסוכן. ניתן לקחת שני סוגי הלוואות בכרטיס אשראי: הלוואת גלגול חודשי והלוואה מסודרת. קראו בהרבה על הלוואה בכרטיס אשראי

עוד סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות

 קיימים עוד מוסדות המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות. כמובן קיים את הלוואות השוק האפור אשר לרוב נוטים להתרחק מהן בשל הריבית הגבוהה, אך מלבדן כאמור יש מוסדות חוקיים ומוסדרים אשר מאפשר ים לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נוחה. לגופים הללו צריכה להיות תעודה של משרד האוצר המאפשרת להם לעסוק בתחום ההלוואות. גופים נוספים העוסקים באשראי (במיוחד לעסקים) מעניקים אמצעי מימון משלימים להלוואות דוגמת פקטורינג וליסינג.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות חוץ בנקאיות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות חוץ בנקאיות המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שושנה פרסקי 16.8.2016
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לאדם מהשורה, ולכן המידע באתר מאוד יעיל. מצוידת בטיפים מהאתר פניתי לקבלת הלוואה והשגתי את התנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יותם נחמיה 22.4.2016
  "כשהבנק אמר לי לא, הייתי בבעיה. אבל אז קראתי באתר על אפשרויות נוספות למימון. פניתי לכמה גופים וקיבלתי הלוואה בתנאים משתלמים מאוד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רחלי פרץ 15.10.2015
  "פתחתי עסק לא מזמן, הבנק לא אישר לי הלוואה נוספת. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי מגוון של גופים שהעמידו לרשותי הלוואת חוץ בנקאיות מותאמות ליכולות שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיקו צנעני 9.4.2014
  "נזקקתי להלוואה מיידית אבל לא היו לי ערבונות. מומחי האתר הציגו בפני מספר אופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, ותוך שעות ספורות היה לי מזומן ביד!"
  צלמית תמונת פרופיל