הלוואות מותאמות אישית


הלוואות מותאמות אישית

משווים וחוסכים בלקיחת הלוואות מותאמות אישית

כשעולה הצורך בהלוואה, מכל סיבה שהיא, מתחילה גם הדילמה הידועה: מהיכן לבקש אותה, איזו הלוואה נחשבת כטובה והאם אנחנו באמת מבינים את כל תנאיה, כמו ריבית, הצמדות וכדומה.

בעיקר נשאלת השאלה- מה יהיה גובה ההחזר החודשי והאם נצליח לעמוד בו.

כאן, במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, אתם תגלו שאפשר למצוא הלוואות מותאמות אישית, בהתאם לצורך הספציפי שלכם, היכולות הכלכליות שלכם וההעדפה שלכם.

הלוואה בהתאמה אישית – יש דבר כזה

פעמים רבות מציעים לנו הבנקים "הלוואות מדף". זה אומר הלוואות בתנאים שכבר נקבעו על ידי הבנק, למשל תקופת ההחזר היא קבועה מראש, התשלומים מורכבים מפריים ועוד ריבית שקבע מראש הבנק, וכדומה.

לא תמיד זה מתאים. יכול להיות שאתם מחפשם הלוואה קצרת מועד כדי לחגוג שמחה ממשפחתית, יכול להיות שצינור שהתפוצץ דורש מכם לבצע שיפוץ וההלוואה צריכה להיות מיידית ויכול להיות שפשוט בא לכם להתפנק בחו"ל.

לא חשובה הסיבה, חשובים תנאי ההלוואה.

לכן, החיפוש הראשוני צריך להתמקד בהלוואות שנקראות 'הלוואות לכל מטרה'. הן לא מותנות בשעבוד כלשהוא, למשל, הלוואה לקניית רכב, כאשר הרכב משמש כבטחונות לבנק. הן לא משמשות למשהו ספציפי והן מותאמות לכם, הלקוחות, בהתם לצורך המסוים שלכם.

הלוואות אלו יכולות להימצא בגופים בנקאיים ואף בגופים חוץ בנקאיים, ורק צריך להגדיר היטב את הצורך שלכם ולהחליט מה הסכום בו אתם מעוניינים, בכמה זמן תרצו להחזיר את ההלוואה ולאיזה סכום חודשי אתם יכולים להתחייב מבלי להילחץ או לחשוש שלא תעמדו בו.

אתם תגלו שגם הבנקים חשבו על הכל והם ינסו לצעוד לקראתכם, ככל הניתן, עם רעיונות יצירתיים ביותר, כמו למשל הלוואת אשראי ברגע של בנק הפועלים שמאפשרת לכם לבצע את הבקשה אונליין וללא כל ערבים ובטחונות, או הלוואה מתגלגלת של הבנק הבינלאומי הראשון, שמאפשרת לכם לחדש אותה מדי חצי שנה, או אפילו הלוואה לשמחות של בנק פועלי אגודת ישראל, שמציעה גרייס של שנה שלמה לפני שתתחילו להחזיר אותה.

ישנן גם הלוואות שמאפשרות ללווה להחליט בשנתיים הראשונות, מה יהיה גובה ההחזר החודשי שלו, ועוד מגוון רחב של הלוואות בהתאמה אישית.

מוצאים, משווים, מלווים וחוסכים

השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא איך למצוא, מתוך מגוון כל כך רחב של הלוואות וגופים פיננסיים, את ההלוואה האופטימלית? להיכנס לכל אתרי הבנקים זה הליך מתיש, ארוך ומתסכל ויש סיכוי שאחרי החיפוש השני או השלישי תתפשרו על מה שיש.

כאן נכנס לתמונה המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, שמאפשר לכם לקבל את ההצעות הטובות ביותר והמתאימות ביותר, על סמך מספר נתונים שתזינו במערכת האתר.

ככל שתקבלו הצעות רבות יותר, כך תוכלו להשוות ביניהן, להבין את תנאי כל הלוואה ולבחור בחוכמה עם חסכון כספי ניכר.

אתם היחידים שמכירים את יכולותיכם הכספיות, את המגבלות שלכם ואת התנאים שבהם הייתם רוצים להחזיר את ההלוואה. לכן חשוב לא לוותר, לא להתפשר, ולמצוא הלוואה ש היה בריבית הוגנת, תתפרס למספר רב ונוח של תשלומים ותאושר לכם במהירות.

לקבלת  מגוון הצעות של הלוואות מותאמות אישית מלאו את פרטיכם  בטופס המקוון וקבלו את כל המידע שיאפשר לכם להשוות ולחסוך.

שאלות בהלוואות מותאמות אישית
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל