הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה


איש עסקים מושיט שטרות דולרים להלוואה

מנורה מבטחים היא אחת מ-5 חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, לקבוצה יש חברות בנות, ביניהן מנורה פנסיה וגמל, חברה מקצועית ואמינה המתמחה בין השאר בניהול מוצרי פנסיה וגמל. החברה מנהלת מגוון גדול של קרנות השתלמות וקופות גמל, עמיתי קרן השתלמות מנורה מבטחים זוכים לשקיפות מלאה, לניהול מקצועי של כספם, לתשואה חיובית ולהטבות שונות. עמיתי הקרן יכולים לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מבטחים, בתנאים אטרקטיביים ובריבית נמוכה, יש להגיש טפסים באופן מקוון, עדיף בעזרת יועץ מנוסה.

הלוואה נוחה עם ריבית אטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות מנורה

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה מאפשרת לעמיתים לקבל את הכסף שהם זקוקים לו במהירות וללא צורך בהחתמת ערבים או העמדת בטחונות. הכסף שהעמית צבר לזכותו בקרן ההשתלמות יכול לשמש אותו לצורך קבלת הלוואה. מנורה מבטחים מציעה הלוואות במספר מסלולים ואפשרויות, ניתן לקבל הלוואה נוחה לתקופה של עד 7 שנים. חשוב לדעת כי סכום ההלוואה משתנה בהתאם לכסף שהעמית צבר עד כה, כך למשל אפשר לקבל הלוואה עד 78% מיתרת החשבון בכספים נזילים, או לקבל הלוואה עד 48% מיתרת החשבון אם הכסף אינו נזיל.

ייעוץ מקצועי לבחירת ההלוואה

מנורה מבטחים מציעה הלוואות במספר מסלולים, כאמור, ההלוואה מיועדת רק לעמיתי קרן השתלמות מנורה. הריבית נקבעת על פי מסלול ההלוואה, לוח הסילוקין ועוד. יש אפשרות לקבל הלוואה נוחה בריבית משתנה לפי לוח שפיצר, ריבית פריים במסלול של ריבית משתנה בגרייס מלא וכיוצא בזה.

אם אתה מעוניין לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות מנורה, השאר פרטיך באתר. צוות המומחים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יחזור אליך עם כל הפרטים, ונשמח לסייע גם לך להגיש בקשה למנהלי הקרן ולסייע לך בפתרונות מימון נוספים.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל