הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל

חתימה על טופס הלוואה בקרן השתלמות מגדל

קבוצת מגדל היא מהחברות היציבות והמובילות במשק המקומי, הקבוצה עוסקת בין השאר בניהול קרנות פנסיה והשתלמות, בקופות גמל, בביטוח ובמוצרים פיננסיים נוספים. מגדל מציעה ללקוחותיה מגוון אפיקי השקעה לחיסכון פנסיוני, היא מחויבת לעמיתים ומנהלת את כספם באחריות ובמקצועיות. קבוצת מגדל מתמחה בקרנות השתלמות ומציעה מגוון מסלולים אטרקטיביים, העמיתים יכולים לקבל הלוואה על חשבון היתרה הצבורה, בהתאם למדיניות החברה.

הלוואה אטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות מגדל

אם יש לכם קרן השתלמות מגדל באפשרותכם להגיש בקשה להלוואה על חשבון היתרה הצבורה. מגדל מאשרת הלוואות על חשבון קרן השתלמות החל מסכום של 10,000 ₪. את הבקשה יש להגיש באופן מקוון, לאחר אישור הבקשה יועבר הכסף לחשבון הבנק של העמית, תוך כ-10 ימי עסקים.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל נחשבת לנוחה ולמשתלמת בגלל התנאים, תקופת ההחזר והריבית הנוחה. לאחר קבלת הכסף, העמית יכול לעשות בו שימוש לכל מטרה, למשל לסייע לילדים, לשדרג את הרכב הישן, לצאת לחופשה מהנה בארץ או בחו"ל, לשלם שכר לימוד, לממן חתונה לאחד הילדים ועוד.

כדאי לדעת כי ישנם שני מסלולי הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות של מגדל:

 • הלוואה עד 50% מהיתרה הצבורה בקרן לא נזילה.
 • הלוואה עד 80% מהיתרה הצבורה בקרן נזילה.

כדי לקבל הלוואה על חשבון היתרה הצבורה בקרן השתלמות מגדל יש להגיש בקשה מסודרת. חשוב לצרף מסמכים רלוונטיים בהתאם לדרישת החברה, לדוגמה צילום תעודת זהות, ספח, שיק מבוטל, אישור לניהול חשבון בנק וכן טופס בחתימת הבנק לצורך חיוב העובר ושב בתשלומי ההחזר החודשיים.

הלוואה על חשבון היתרה הצבורה בקרן השתלמות מגדל מוענקת לעמית לתקופה של עד 84 תשלומי החזר. העמית יכול לבחור במסלול לפי ריבית קבועה וצמודה למדד בשיעור של 2.53% (ריבית מתואמת), או במסלול לפי ריבית פריים. כדי להגיש בקשה לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל – לחץ כאן!

למידע נוסף, לשאלות ולעזרה – השאר פרטיך באתר והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לך לקבל הלוואה נוחה ואטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות מגדל.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לכל מטרה

הלוואות חוץ בנקאיות

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל