הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי


אדם חותם על טופס הלוואה

הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי מיועדת רק לעמיתים, שכירים או עצמאים. קרן השתלמות נחשבת לאפיק חיסכון משתלם לטווח בינוני, זהו גם אפיק החיסכון היחידי שמקנה הטבות מס מטעם המדינה מאחר וניתן לקבל פטור ממס רווח הון.

כדאי לדעת כי לאחר 3 שנים בהם הפקדת כסף בקרן ההשתלמות, באפשרותך למשוך כסף לצורך מימון השתלמות מקצועית, ולאחר 6 שנים, הכסף הופך לנזיל, ואתה יכול למשוך אותו או להמשיך לחסוך וליהנות מתשואה חיובית ומחיסכון אטרקטיבי.

הלוואה נוחה ומשתלמת לעמיתי קרן השתלמות בנק לאומי

בנק לאומי מציע ומנהל מגוון מוצרים פנסיוניים, בין השאר קרן השתלמות. זהו אפיק חיסכון לטווח בינוני, עמיתי הקרן זוכים להטבות שונות, ובאפשרותם לקחת הלוואה בריבית אטרקטיבית ולכל מטרה.

חשוב לדעת כי עמיתים המעוניינים לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי יכולים לקבל עד 70% מיתרת הסכום שצברו, כל עוד הכסף נזיל. את ההלוואה יש לפרוע בזמן באמצעות תשלום חד פעמי הכולל ריבית וקרן, יש אפשרות גם לשלם את הריבית מדי חודש ובסוף תקופת ההלוואה לפרוע את הקרן.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מאפשרת לעמית להגשים חלומות כמו שדרוג הרכב, מימון חופשות בארץ ובחו"ל, לימודים, עזרה לילדים ועוד. כמו כן, אפשר להשתמש בכספי ההלוואה למטרות נוספות כגון טיפול רפואי, סגירת חובות, שיפוץ בנכס, השקעה בעסק חדש או קיים וכיוצא בזה.

ייעוץ מקצועי

כל הלוואה צריך להחזיר, לכן חשוב להיערך פיננסית לקראת לקיחת ההלוואה ותשלומי ההחזר. כדי לקבל אישור להלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי כדאי לפנות לייעוץ מקצועי, כך תוכלו לבחון את כל האפשרויות הקיימות ולקחת הלוואה מותאמת אישית, בריבית משתלמת.

למידע נוסף בנושא הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי, אנא השאר פרטיך באתר. המומחים של מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייעו לך לקבל הלוואה נוחה, במהירות ולכל מטרה.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תקרת קרן השתלמות

קרן השתלמות דיגיטלית לעצמאים


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל