הלוואה מכלל


קוביות עץ עם האותיות הלוואה

כלל ביטוח ופיננסים פועלת בארץ ובעולם, ומתמחה בין השאר במוצרי ביטוח מגוונים, ובניהול קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. בנוסף, החברה מציעה משכנתאות ללקוחות כל הבנקים בתנאים תחרותיים בהשוואה להלוואות לרכישת דירה שהבנקים מציעים, ועמיתים החוסכים לפנסיה באחד ממוצרי החברה יכולים לקבל הלוואות לכל מטרה בתנאים נוחים ומועדפים.

הלוואה מכלל מתאימה ללוקחי המשכנתאות ולעמיתים החוסכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות בניהול הקבוצה. כלל מציעה הלוואות בתנאים תחרותיים ואטרקטיביים לעמיתים, ללא ערבויות וללא בטחונות, בלי עמלות וללא תלות במצב החשבון של העמית. למעשה, כל עמית יכול לקבל אישור להלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לתקופה של 6 חודשים עד 7 שנים. ניתן לבחור הלוואה צמודה או לא צמודה, בתנאים הנוחים ביותר עבור הלווה.

הלוואה מבית כלל פנסיה וגמל

מערך ההלוואות של כלל מאפשר לכל עמית לקבל אישור להלוואה בהתאמה אישית על חשבון הכספים שנצברו לזכותו בקרן פנסיה, בקופת גמל או בקרן השתלמות. יחד עם זאת, חשוב להבדיל בין שני מקרים:

 • הלוואה מקרן נזילה – אפשר לקחת הלוואה על חשבון כספים נזילים שניתנים למשיכה חד פעמית פטורה ממס, במקרה זה העמית יכול לקבל הלוואה בגובה עד 80% מיתרת התגמולים הנזילה שהוא צבר.
 • הלוואה על חשבון כסף לא נזיל – העמית יכול לקחת הלוואה בגובה עד 30% מקופת גמל לא נזילה, או עד 50% על חשבון קרן השתלמות בניהול כלל.

כדי לקבל הלוואה מכלל יש ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של חברת כלל פנסיה וגמל (טלפון 5454*), תנאי ההלוואה נקבעים בשיחה. לאחר מילוי הטפסים יש לשלוח אותם בדואר לחברה, חשוב לצרף מסמכים נוספים כמו צילום תעודת זהות וצילום של שיק.

אם ברצונך לקחת הלוואה מכלל בתנאים מועדפים וללא עיכובים מיותרים, היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לך וילוו אותך עד קבלת הכסף. השאר פרטים באתר ונחזור אליכם במהירות האפשרית!


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל