מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות


לוגו בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הוא השלישי בגודלו במתן אשראי לציבור הרחב ובין הבנקים הבולטים והמובילים בתחום המשכנתאות. לבנק כ-180 סניפים בפריסה ארצית רחבה, ביניהם גם סניפי בנק יהב. הבנק מספק שירותי בנקאות ופיננסים, כמו גם משכנתאות והלוואות במגוון מסלולים, ללקוחות ולגורמים פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

בשנת 2005 התמזגו בנק המזרחי המאוחד וטפחות בנק משכנתאות לישראל, כך נוסד בנק מזרחי טפחות בע"מ. בשנת 2008 הבנק רכש את חלקו של בנק הפועלים בבנק יהב, ובשנת 2009 הושלם גם המיזוג של בנק אדנים לתוך מזרחי טפחות.

בין השאר, בנק מזרחי טפחות מציע מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה, ההלוואות נועדו לסייע לך להגשים חלומות ומטרות שונות כגון שיפוץ הבית, חופשה בחו"ל, החלפת הרכב, מימון שכר לימוד באוניברסיטה, הפקת אירוע משפחתי חשוב, הקמת עסק חדש ועוד.

מסלול הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות מציע מספר מסלולי הלוואות לכל מטרה, בתנאים ובסכומים שונים, ביניהם המסלולים הבאים:

 • הלוואה ברגע- הלוואה במסלול אישור מהיר ומיידי לסכומים של עד 75,000 ₪, לתקופת החזר של 4-30 שנים, בהתאם לצרכי ולדרישות הלווה. לקוחות הבנק אינם זקוקים להחתים ערבים כדי לקבל את ההלוואה האטרקטיבית, ניתן לקחת את ההלוואה באמצעות חשבון הבנק באתר או בטלפון. ההלוואה מיועדת לכל מטרה לרבות חופשה משפחתית בחו"ל, מימון השכלה גבוהה, הפקת אירוע משפחתי כמו חתונה או בר ובת מצווה, ולעוד מגוון מטרות.
 • הלוואת שפץ נא- הלוואה לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים לשיפוץ הנכס, בדיוק כפי שהלווה חלם. ניתן לקבל את ההלוואה לתקופת החזר בטווח של 4-30 שנים, במגוון מסלולי הצמדה ובריבית אטרקטיבית. ההלוואה מאפשרת לכם לשפץ את הדירה או הבית בדיוק כפי שחלמתם וליהנות מהחזרים חודשיים נמוכים בלי להגדיל משמעותית את ההוצאות החודשיות שלכם.
 • הלוואה עד 30,000 ₪ ללא ריבית והצמדה- הלוואה ייעודית ואטרקטיבית המותנית בפתיחת חשבון עו"ש בבנק מזרחי טפחות ובהעברת משכורת של לפחות 7,000 ₪ ליחיד או 10,000 ש"ח לזוג בחשבון משותף. ההלוואה מיועדת לכל מטרה, לרבות סגירת מינוס, החלפת רכב, חופשה בארץ או בחו"ל, לימודים וכדומה.

בנוסף, בנק מזרחי טפחות מציע הלוואות ייעודיות בתנאים אטרקטיביים כמו הלוואה למימון שכר לימוד, הלוואה לקניית רכב חדש או יד 2, הלוואה לשיפוץ המשרד או הדירה ועוד.

המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מכירים את כל מסלולי ההלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות, נשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את המסלול המתאים ביותר. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים ועם הצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל