מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי


לוגו של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד משני הגופים הפיננסיים הגדולים בישראל מבחינת נתח האשראי של הציבור וסניפיו הרבים פרוסים בכל רחבי הארץ. הבנק נחשב לאחד המתקדמים מבחינה טכנולוגית ובנוסף זוכה באופן קבוע בפרסי דעת קהל של לקוחות הבנקים בישראל. יתרון הגודל של הבנק מאפשר לו להעניק הלוואות בתנאים משתלמים במיוחד וזאת בהתאם לרמת הסיכון של הלקוחות הפוטנציאליים.

מאפייני מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי 

אם נתייחס לאפיקי האשראי הזמינים דרך לאומי, הרי שהתנאים של ההלוואות משתנים בהתאם לסכומי האשראי, מטרת ההלוואה, הסיכונים לאי החזר האשראי, הצמדות שונות ועוד. נפרט על כמה מהמסלולים הפופולאריים יותר:

 • אפיק הלוואת דיגיטל– אפשרות ייחודית של אשראי המוצעת על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק. גובה ההלוואה המקסימאלי עומד על 300 אלף ₪.
  התנאים האחרים של ההלוואה הם נוחים למדי, כאשר אין צורך בערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לשבע שנים. צריך לציין, כי אישור ההלוואה מותנה בהצטרפות הלקוח לתכנית המתאימה בבנק ובהתאם ליכולתיו הפיננסיות.
 • הלוואה לסטודנטים הבנק מציע מספר אפיקים מיוחדים ללומדים במוסדות להשכלה גבוהה. חלק מהאופציות מתייחסות לתשלום שכר לימוד וחלקם האחר נוגע לאופציות אשראי לכל מטרה.
  סטודנטים יכולים בין השאר לפרוס את שכר הלימוד שלהם למספר תשלומים שווים בלי ריבית או ליטול הלוואה לתקופה של עד שש שנים. בתקופה זו, הלקוחות ישלמו ריבית בלבד במהלך שלוש השנים הראשונות ואת היתרה בשלוש השנים האחרונות.
 • הלוואה עסקית עם גמישות מקסימלית בתנאי הפירעון – לווים שמעוניינים להתאים את סכום האשראי שלהם למחזור עסקיהם והרווחים הצפויים שלהם, יכולים לעשות זאת בקלות על ידי האפיק הנ"ל של הלוואה עסקית בבנק לאומי. במקרה זה, כל לקוח בנקאי צריך לפנות למחלקת האשראי ובקשתו תיבחן באופן פרטני על פי הנתונים, המזומנים בידי החברה והביטחונות.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עושים במשך שנים מאמצים להביא לקוראים את ההשוואות העדכניות ביותר בין אופציות אשראי זמינות בבנקים, קרנות מסוגים שונים וחברות חוץ בנקאיות. הלווים הפוטנציאליים יכולים להיעזר באנשי המקצוע שלנו שיבחנו את המאפיינים הספציפיים של כל לקוח, יאתרו את הצעות ההלוואה האופטימאליות עבורו ולאחר מכן ילוו אותו בכל תהליך לקיחת האשראי ומשא ומתן מול החברה המלווה.

חשוב לציין, כי במקרים רבים, מרכזי המידע ואתרי האינטרנט של הגופים הפיננסיים מציינים קריטריונים מינימאליים להגשת בקשת האשראי, אך הדבר כמובן אינו מבטיח אישור חיובי מראש. הבנקים והחברות האחרות שעוסקות במתן הלוואות מעוניינים תמיד למזער סיכוני אשראי ולכן יבדקו ביסודיות את המאפיינים האישיים של הלקוחות הפוטנציאליים – זאת כדי להבטיח כי ההלוואה תוחזר בצורה מסודרת. פנייה מקצועית מבטיחה התייחסות רצינית ובחינה חיובית של בקשת ההלוואה.

במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי מסלולי הלוואות של בנק לאומי או אופציות אחרות, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נשמח לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והיועצים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל