קרנות מימון לעסקים קטנים


דגם של בית לצד מטבעות

עסקים קטנים נחוצים לצמיחת המשק והכלכלה, הם יוצרים מקומות עבודה ומפרנסים משפחות רבות בכל רחבי הארץ. למרות חשיבותם הרבה למשק הישראלי, עסקים קטנים רבים מתמודדים עם קשיים ואתגרים לא פשוטים, לדוגמה מצוקת אשראי וקושי לגייס הלוואות בתנאים נוחים. לכן, כדאי לדעת כי ישנן מספר קרנות מימון לעסקים קטנים, חלקן בערבות המדינה, באמצעותן ניתן לגייס הלוואות נוחות עם ריבית אטרקטיבית ותנאי החזר משתלמים וגמישים.

סיוע לעסקים קטנים

רוב העסקים הקטנים זקוקים מדי פעם להלוואה כדי לצלוח תקופה קשה בעסק, להחזר חובות ותשלום לספקים, להשקעות ולצורך מימון הון חוזר. כאשר העסק הקטן מבקש הלוואה מהבנק הוא עשוי לקבל סירוב לבקשתו מאחר והבנקים אינם ששים להעניק הלוואות לעסקים הקטנים הנחשבים בעיניהם למסוכנים. במידה והבנק מחליט לאשר את ההלוואה לעסק קטן, הוא עשוי להציע ריבית גבוהה ולא אטרקטיבית, להעמיד בטוחות גבוהות, ומעבר לכך ההלוואה פוגעת באובליגו לכן העסק צפוי ללחץ מנציגי הבנק.

הפתרון לבעיה הוא לאתר קרן לפיתוח העסק המציעה הלוואות נוחות בתנאים אטרקטיביים. יש מגוון קרנות סיוע במימון לעסקים קטנים, כדאי לפנות ליועץ עסקי מנוסה כדי לבחון את כל האפשרויות הקיימות, וכדי לקבל החלטה לאיזה קרן לפנות וכיצד להתמודד נכון עם החזר התשלומים.

מימון לעסקים באמצעות קרנות מימון ייעודיות

כאמור, יש מספר קרנות מימון אליהן ניתן לפנות, ביניהן:

כדאי לדעת כי ישנם גם בנקים מסחריים המפעילות קרנות סיוע המתמחות במתן הלוואות לעסקים קטנים. ניתן לקבל מהן הלוואה נוחה לתקופה של עד 5 שנים, לרוב יש 3 מסלולים עיקריים למימון לעסקים קטנים:

ייעוץ לבחירת קרנות מימון לעסק קטן

רוב העסקים הקטנים פונים לבנקים כאשר הם זקוקים להלוואה ולפתרונות מימון ואשראי שונים, לעתים הם אינם מודעים לקיומן של קרנות מימון ייעודיות לעסקים קטנים. לכן, חשוב לפנות ליועץ עסקי מנוסה המכיר את כל קרנות המימון ואת כל פתרונות האשראי וההלוואות, על מנת לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית, בהתאמה מושלמת למאפייני העסק ולצרכיו הייחודיים.

צוות המומחים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייע לך לקבל מימון לעסק באמצעות קרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה. למידע נוסף ולסיוע, אנא השאר פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים הנדרשים, ונלווה אותך לכל אורך הדרך עד קבלת המימון הנחוץ לעסק שלך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל