הלוואות ללא הגבלת סכום


הלוואות ללא הגבלת סכום

כל אדם זקוק לפחות פעם אחת בחייו להלוואה, רוב הישראלים לוקחים הלוואות בסכומים הנעים בטווח של 50,000 ₪ ועד 500,000 ₪ לצרכים שונים ומגוונים כגון רכישת נכס להשקעה, רכישת רכב חדש או יד 2, מימון חופשות בארץ ובחו"ל, שיפוץ הדירה, סגירת מינוס וחובות, הקמת עסק חדש או השקעה בעסק קיים וכדומה.

במציאות הישראלית בה אנו חיים כיום ובעידן השפע וקלות הקניות באינטרנט, משקי בית רבים חיים מהלוואה להלוואה. הבנקים נהנים מחריגות במסגרת האשראי מאחר והם זוכים לריביות גבוהות והלקוחות שלהם חייבים לקחת הלוואה כדי לסגור את המינוס, וכך הבנק מרוויח פעמיים.

הלוואות ללא הגבלת סכום לוקחים רק לאחר ייעוץ פיננסי

במציאות של היום קל לקחת הלוואות ללא הגבלת סכום מגופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וחברות מימון חוץ בנקאיות הפועלות בהיתר משרד אוצר. עם זאת, חשוב לזכור כי הלוואה צריך להחזיר, לכן גם אם מעוניינים לקחת הלוואה ללא הגבלת סכום בטווח של 50,000 ₪ ועד 500,000 ₪, יש לשקול בכובד ראש את סכום ההלוואה ולערוך סקר שוק מקיף כדי לבחון לעומק את כל האופציות הקיימות ולהשוות ביניהן.

חשוב להתנהל פיננסית נכון לכן מומלץ לקחת הלוואות ללא הגבלת סכום רק בעזרת יועצי הלוואות מנוסים. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל הלוואה בתנאים מועדפים, לאחר ייעוץ פיננסי כדי לבחור את ההלוואה המתאימה בהתאם לצרכים הייחודיים של הלווה ובהתאם ליכולת ההחזר שלו וסוג הביטחונות שביכולתו להציג.

השאר את פרטיך והיועצים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי. הייעוץ הראשוני ניתן ללא עלות וללא התחייבות מצידך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל