ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

משווים וחוסכים במחיר הביטוח הסיעודי

ביטוח סיעוד נועד לספק מענה לצרכים הייחודיים עבור מבוטחים הזקוקים לשירותי סיעוד. אדם במצב סיעודי זקוק לעזרה לביצוע פעולות יומיומיות כמו להתקלח, ללבוש בגדים, לקום, לשבת, לנוע ברחבי הבית וכיוצא בזה. רכישת הפוליסה מאפשרת למבוטח לחיות בכבוד ולא להפוך לנטל על בני משפחתו וחבריו.

מה זה ביטוח סיעודי?

אנו חיים בעולם מלא סיכונים, כל אדם חשוף לתאונות, למחלות קשות ולאירועים העלולים לגרום לו להיות תלוי בעזרת אחרים, ודווקא ברגעים הקשים הוא זקוק למקור הכנסה שיסייע לו גם לממן טיפולים יקרים לצרכי שיקום והמשך חיים בכבוד.

במסגרת תיקון מספר 61 לחוק ביטוח לאומי נכלל ביטוח סיעוד המבטיח גמלה חודשית או עזרה של מטפלים לקשישים שהגיעו לגיל הפרישה וזקוקים לעזרה רבה בביצוע פעולות יומיומיות כמו התלבשות, רחצה, אכילה, הליכה ברחבי הבית וכדומה. העזרה נקבעת בהתאם למצבו הסיעודי של המבוטח, ניתן לקבל במסגרת החוק עד 15.5 שעות שבועיות.

במסגרת חוק ביטוח לאומי יכול המבוטח לקבל עזרה במימון מטפלת בבית, טיפול במרכז יום לקשישים, התקנת משדר ולחצן מצוקה, שירותי מכבסה ואספקת מוצרי ספיגה חד פעמיים.

את הפוליסה ניתן לרכוש מאחת מקופות החולים המציעות פוליסה בסיסית ויחסית אחידה במסגרת ביטוח משלים, את הביטוח מעניקות חברות הביטוח שמשתפות פעולה עם קופות החולים, כאשר גובה הכיסוי הביטוחי ועלות הפוליסה משתנה בין קופה לקופה.

כדי לקבל מענה מקיף ופיצוי כספי חודשי ללא תלות במצבו הכלכלי של המבוטח ובמקביל לעזרה אחרת לה הוא זכאי מומלץ לרכוש ביטוח סיעוד באמצעות אחת מחברות הביטוח המשווקות אותו. בין חברות הביטוח המציעות פוליסת ביטוח סיעוד ניתן למנות את הראל, כלל, הפניקס, מגדל, מנורה, איילון, ביטוח ישיר ועוד. ראוי לציין כי ניתן לרכוש מחברות הביטוח ביטוח סיעודי  פרטי או להצטרף לביטוח סיעודי קבוצתי במסגרת מקום העבודה.

ביטוח בריאות וסיעוד

חשוב לדעת כי חברות הביטוח המובילות בארץ משווקות ביטוח בריאות וסיעוד, הפוליסה מספקת מענה מקיף הן לבריאות המבוטח והן למקרים בהם הוא זקוק לשירותי סיעוד. לפני רכישת הביטוח חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות את התנאים וגובה הכיסוי של כל חברה וחברה. ניתן לרכוש מחברות הביטוח ביטוח סיעודי פרטי או קבוצתי, או לרכוש ביטוח בריאות עם הרחבה של ביטוח סיעודי.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים בעלויות ביטוח סיעוד. מלאו פרטים בטופס באתר וקבלו הצעה אטרקטיבית מכל חברות הביטוח או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

שאלות בביטוח סיעודי
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הסיעודי
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח סיעודי באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • בלה זגורי 3.10.2016
  "חיפשתי מידע אמין בביטוח סיעודי והגעתי לאתר. קיבלתי ייעוץ לא תלוי מהמומחים וחסכתי עד 25% מהפוליסה. תודה רבה לכם!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב רוטמן 8.2.2016
  "השתמשתי במחשבון באתר לבדיקת פוליסת הביטוח הסיעודי. על סמך הנתונים התמקחתי עם סוכן הביטוח והורדתי אותו ב-15%!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר יערי 5.10.2015
  "המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נתן לי רוח גבית. בזכותו התעקשתי מול חברת הביטוח הסיעודי הפרטי, וקיבלתי רטרואקטיבית החזר של כ-2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • טופז בנימין 25.8.2014
  "השתחררתי מהצבא ולא הבנתי למה אני צריכה כבר ביטוח סיעודי. באתר הסבירו את החשיבות של חיסכון מגיל צעיר. בדקתי את הנתונים וכבר וחסכתי כ-2,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל