ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

משווים וחוסכים במחיר פוליסת ביטוח המשכנתא

רכישת פוליסת ביטוח משכנתא הינה תנאי מקדים לקבלת משכנתא מהבנק, כל לווה חייב לרכוש את הביטוח הכולל שני רכיבים- ביטוח חיים וביטוח מבנה. הפוליסה חשובה לבנק וללווה, הבנק מבטיח את כספו במידה והלווה נפטר או אם נגרם נזק לדירה, והלווה נהנה משקט נפשי, ובמקרה מוות בטרם עת בני משפחתו יכולים לגור בנכס ללא עול תשלומי ההחזר של המשכנתא.

הסבר על ביטוח משכנתא

כאמור, ביטוח משכנתאות כולל שני רכיבים ביטוחיים- ביטוח חיים וביטוח מבנה. הבנקים חוששים לכספם ומאחר והם מלווים סכום כסף גבוה הם מעוניינים להפחית סיכונים ולהבטיח את כספם. לכן, תנאי מקדים לקבלת המשכנתא הוא רכישת ביטוח מתאים. כדאי לדעת כי את הביטוח ניתן לרכוש מהבנק ממנו לוקחים הלוואה לרכישת הנכס, אך כדי להוזיל עלויות ולקבל מענה מקיף יותר ניתן לרכוש את הפוליסה מאחת מחברות הביטוח המציעות ביטוח משכנתא.

בין חברות הביטוח המשווקות ביטוחי משכנתא ניתן למנות את AIG, מגדל, הראל, הפניקס, כלל, איילון, מנורה ועוד. כמו כן, ניתן לרכוש את הפוליסה דרך אחת מסוכנויות הביטוח בארץ.

ביטוח משכנתא מה צריך לדעת?

פוליסת ביטוח משכנתא מאפשרת שילוב של ביטוח חיים ומבנה. ביטוח חיים למשכנתא מספק מענה למקרה מוות של אחד מבני הזוג, יש לזכור כי בעקבות פטירה בטרם עת של הלווה נפגע חוסנה הכלכלי של המשפחה והם עלולים להתקשות לשלם את תשלומי ההחזר ולאבד את הנכס. לכן, הפוליסה מספקת הגנה לבני משפחתו של המבוטח ומעניקה שקט נפשי עבורו.

בנוסף, הפוליסה כוללת ביטוח מבנה המיועד להעניק הגנה על מבנה הדירה מפני סיכונים אפשריים המפורטים בפוליסה, ביניהם אש, התפוצצות, רעידת אדמה, נזקי טבע, פיצוצי צנרת ועוד. הפוליסה משועבדת לבנק ממנו לוקחים משכנתא ונועדה להבטיח את החזר ההלוואה במקרה ונגרם לדירה נזק חמור. ללא ביטוח הלווה עלול להתקשות לתקן את הנזקים בדירה ולהחזיר את המשכנתא.

חשוב להדגיש כי הפוליסה מהווה ביטוח נלווה למשכנתא ורוב הבנקים לא יסכימו להעניק את ההלוואה ללא הצגת חוזה הביטוח. הבנקים מנסים לשכנע את הלווים לרכוש דרכם את הפוליסה, אך הם דורשים מחיר גבוה יותר מחברות הביטוח לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולקבל החלטה כלכלית נכונה ואחראית.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים ביטוח משכנתא בין כל החברות וחוסכים משמעותית בעלויות. חשוב לזכור כי רכישת דירה חדשה או יד שנייה עם משכנתא מחייבת את הלווה להתנהל בזהירות ובחוכמה עם כספו כדי לעמוד בהצלחה בתשלומי ההחזר, ויש לשקלל בהוצאות החודשיות השוטפות גם את עלות ביטוח משכנתא. למידע נוסף השאירו פרטים באתר או מלאו את הטופס וקבלו הצעות אטרקטיביות מכל חברות הביטוח.    

 

שאלות בביטוח משכנתא
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ10% במחיר ביטוח המשכנתא
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח משכנתא באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דני 1.9.2016
  לא ההייתי בטוח האם חובה והיען כדאי לעשות ביטוח משכנתא, באתר מצאתי את כל המידע ואפילו חסכתי במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • רעות ברקן 22.6.2016
  ואוו, איזה אתר מעולה! השוותי וחסכתי כ-15 אחוז במחיר פוליסת ביטוח המשכנתא שלי
  צלמית תמונת פרופיל
 • ינאי שלם 9.10.2014
  לא סתם אומרים משווים וחוסכים! והכל בלי לצאת מהבית. מומלץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל