ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

משווים וחוסכים במחירי פוליסת הביטוח לעסק

בעלי עסקים מתמודדים על בסיס יומיומי עם בעיות וקשיים והם חשופים לסיכונים שונים. כדי ליהנות משקט נפשי ועל מנת להגן על העסק היקר ללבכם שמהווה את מקור פרנסתכם חשוב לרכוש ביטוח לעסקים. לחברות הביטוח מגוון פתרונות ופוליסות של ביטוח עסק, יש להתאים את הכיסויים בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ועל פי מאפייני העסק.

ביטוח עסקים – חלק בלתי נפרד מחיי העסק

ביטוח עסק אינו דבר של מה בכך ויש לרכוש פוליסה המספקת מענה מקיף בהתאמה לצרכים הייחודיים של העסק ובעליו, לדוגמה ביטוח תכולה, אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח תאונות אישיות וכיוצא בזה. חשוב לדעת כי חברות וסוכנויות ביטוח המשווקות ביטוח עסקים מציעות חבילות ביטוח ייעודיות כמו ביטוח לקליניקה, למפעל, לחנות בגדים, למסעדה, למוסך, למשרד וכדומה.

חשוב לרכוש ביטוח לעסקים מחברת ביטוח מובילה המתמחה בתחום ומציעה הרחבות ספציפיות ומענה מושלם לצרכים הייחודיים של העסק. בנוסף, ראוי לציין כי יש חברות ביטוח המציעות חבילות ביטוח לעסקים קטנים במחירים אטרקטיביים והן עומדות לצד העסק הקטן בעת הצורך.

יש לזכור כי ביטוח לעסקים חשוב לכל סוגי החברות והארגונים, לרבות עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. את הביטוח מומלץ לרכוש רק לאחר ייעוץ מקצועי ובדיקת מאפייני העסק והבנת צרכיו הספציפיים מאחר והפוליסה כוללת ביטוחים שונים. כך לדוגמה ביטוח עסק יכול לכלול פתרונות ביטוח לרכוש, חבויות, אחריות מקצועית, ביטוח תאונות אישיות, מבנה, רעידות אדמה, תכולה, ציוד הנדסי, מטענים, מערכות מחשוב וכדומה.

מענה כולל ורחב לצרכים הביטוחיים

כל עסק מתמודד עם רמות סיכון שונות לכן חשוב לבחור חבילת ביטוח לעסקים מותאמת אישית. חברות וסוכנויות הביטוח החלו להציע בשנים האחרונות פתרונות מתקדמים לבעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, בהתאם לאופי העסק והענף בו הוא פועל. לדוגמה, חברות הביטוח הפניקס, איילון, כלל וחברות נוספות מציעות ביטוח בתי מלאכה, איילון וחברות ביטוח נוספות מציעות ביטוח משרד, יש חברות המציעות ביטוח למספרות ולמכוני טיפוח ויופי וכו'.

אין למהר ברכישת ביטוח עסק קטן או ביטוח לחברה גדולה, יש לפנות לכל חברות הביטוח הפועלות בתחום, ורק לאחר השוואת מחירים ובדיקה קפדנית של הפוליסות שכל חברה מציעה, ניתן לקבל החלטה נכונה. ביטוח עסק חייב לענות על הצרכים הספציפיים של העסק, במידת הצורך יש להרחיב את הפוליסה ולהתאים אותה לצרכים הייחודיים.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים בקלות וביעילות ביטוח לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, וניתן לחסוך כסף רב בעלויות הפוליסה. מלאו את הטופס באתר ותוכלו לקבל הצעות משתלמות מכל חברות הביטוח ומסוכנויות ביטוח מובילות בתחום הביטוח לעסקים.    

 

שאלות בביטוח לעסקים
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל