ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח חיים עם המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

כל אדם מעוניין לשמור על רמת החיים של משפחתו במקרה מוות או אובדן כושר עבודה והשתכרות, לכן אחד מעמודי התווך של תיק הביטוחים של המשפחה הוא ביטוח חיים. יש מגוון פוליסות של ביטוחי חיים שחברות הביטוח משווקות, ביניהן ביטוח סטנדרטי ובסיסי המעניק פיצוי וקצבה חודשית במקרה אובדן כושר עבודה ונכות של המבוטח, וכן הכנסה לאחר שהמבוטח מגיע לגיל הפרישה מהעבודה, ובמקרה מוות של המבוטח שאיריו זוכים להכנסה חודשית. כמו כן, ניתן לרכוש ביטוח חיים ריסק ללא מרכיב חיסכון או ביטוח ריסק עם הבטחת הכנסה למשפחה במקרה מוות של המבוטח במקום קבלת סכום חד פעמי. מבוטחים רבים רוכשים ביטוח מעורב המספק מענה לשלושה סיכונים- מוות, נכות, זקנה.

רכישת פוליסת ביטוח חיים

חשוב לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח חיים פרטי ישירות מאחת מחברות הביטוח או דרך המעסיק ומקום העבודה. כמו כן, אפשר לרכוש מספר ביטוחי חיים. את הביטוח יש לרכוש בהתאם לצרכי המבוטח, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולהתחשב בפרמטרים כמו מצב משפחתי, רמת החיים לה המשפחה הורגלה, מצב רפואי, גיל, ביטוחים אחרים שהמבוטח רכש ועוד.

ישראלים רבים תוהים האם כדאי לעשות ביטוח חיים לכן חשוב להדגיש כי הפוליסה באה להגן מפני סיכונים מוחשיים כמו מוות של המבוטח, אובדן כושר עבודה, נכות והגעה לגיל הפרישה מהעבודה. בנוסף, חשוב לדעת כי תנאי מקדים לקבל משכנתא הוא רכישת ביטוח חיים, כך הבנק מגן על כספו במקרה מוות בטרם עת של הלווה, והמבוטח מבטיח את הנכס לשאיריו.

הביטוח חשוב לכל אדם, ולמרות דמי הניהול היקרים יחסית בהשוואה למוצרי פנסיוניים אחרים, ניתן להבטיח את רמת החיים לבני המשפחה במקרה מוות ובמקרים אחרים, בהתאם לפוליסה הנרכשת. קיימת תחרות בין חברות הביטוח לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות מחירים ותנאים. יש לקרוא היטב את החוזה וכדאי לנסות ולהתמקח על סעיפים שונים ובעיקר על גובה דמי הניהול.

בעת רכישת ביטוח חיים פרטי מומלץ לבדוק ולאפיין את הצרכים של המבוטח ובני משפחתו, להתחשב בפרמטרים כמו מקצוע והסיכונים הקיימים בעבודה ובחיים הפרטיים, וחשוב להתחשב גם בהיסטוריה רפואית של המבוטח ומשפחתו. בהתאם למאפיינים האישיים והסיכונים האפשריים יכול המבוטח לקבוע את סכום הפיצוי וסוג ההרחבות של הפוליסה.

רכישת פוליסת ביטוח חיים אינה דבר של מה בכך. באמצעות אתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים בעלויות הביטוח. השאירו עכשיו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם או מלאו את הטופס באתר על מנת לקבל הצעות משתלמות מכל חברות הביטוח בארץ.

 

שאלות בביטוח חיים
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח החיים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח חיים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דני אבן חן 1.10.2016
  "כשנושא מסובך כמו ביטוח חיים נכתב בשפה ברורה באתר, הצלחתי להוציא מסוכן הביטוח הנחה של 15%!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפית בן יוסף 9.10.2015
  "אחרי שקראתי בפורטל על ביטוח חיים למשכנתא בתנאים משתלמים, יישמתי את הטיפים וחסכתי עד 20%!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיכל גולדשטיין 18.4.2016
  "בזכות מומחי האתר מצאתי את הצעת ביטוח חיים למשכנתא המשתלמת והזולה ביותר. מאז שאני גולשת באתר, חסכתי כבר 30,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן ירושלמי 20.5.2014
  "אחרי שחסכתי עשרות אלפי שקלים בביטוח החיים למשכנתא, אני סומך על מומחי האתר בעיניים עצומות!"
  צלמית תמונת פרופיל