ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

משווים וחוסכים בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה

רמת החיים של בני המשפחה עלולה להשתנות ולהיפגע משמעותית כתוצאה מפציעה, מחלה או נכות של המפרנס העיקרי במשפחה, לכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולהיערך נכון למקרים אלה. ביטוח אובדן כושר עבודה מעניק כיסוי בזמנים קשים ומבטיח יציבות כלכלית ושמירה על רמת החיים למבוטח ולבני משפחתו.

מה זה ביטוח אובדן כושר עבודה? 

כל אדם מפחד מאיבוד יכולתו לפרנס את המשפחה עקב מחלה, תאונה או פציעה. בדיוק לשם כך מיועד ביטוח אובדן כושר עבודה, את הביטוח ניתן לרכוש באופן עצמאי מאחת מחברות הביטוח המציעות את הפוליסה או דרך מקום העבודה, במידה וישנה אפשרות לכך.

רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיחה תשלום חודשי למבוטח במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. לרוב, המבוטח יכול לקבל פיצוי כספי חודשי בשיעור של 75% משכרו טרם המקרה. ראוי לציין כי חברות הביטוח נוהגות להגדיר אובדן כושר עבודה כמצב בו המבוטח מאבד 75% ומעלה מכושר עבודתו בגין מחלה או תאונה.

רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה

רוב חברות הביטוח המובילות בארץ מציעות פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה, עם זאת התנאים שונים בין החברות לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף. בין חברות הביטוח המציעות את הפוליסה ניתן למנות את הפניקס, כלל ביטוח, הראל ומגדל. עלות הפוליסה משתנה בהתאם להיקף הכיסוי, שכר, גיל המבוטח ומצב רפואי, כמו גם בהתאם למדיניות חברת הביטוח, רכישת הרחבות שונות ותנאי הפוליסה שחברת הביטוח מציעה.

עלות הביטוח נמוכה משמעותית למבוטחים בגילאים צעירים, ככל שגיל המבוטח גבוה יותר כך הפרמיה גבוהה יותר. כדאי לדעת כי בפוליסות החדשות שחברות הביטוח משווקות ניתן לרכוש הרחבות לנכות חלקית ולמקרים המחייבים שיקום וסיעוד. ככל שמרחיבים את הפוליסה כך עלות הפרמיה יקרה יותר.

חשוב לבדוק היטב את תנאי הפוליסה טרם רכישתה מאחר ויש הבדלים משמעותיים בתנאי הכיסוי הביטוחי בין חברות הביטוח השונות. הקצבה החודשית מוגבלת בזמן וניתן לקבל תשלום חודשי עד תום תקופת הביטוח, כל עוד המבוטח מוגדר במצב של אובדן כושר עבודה.

יש פוליסות לאובדן כושר עבודה המנוסחות באופן מעורפל, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ולא להסתמך רק על מילתו של סוכן הביטוח המשווק את הפוליסה. כך לדוגמה, יש מקרים בהם המבוטח אינו זכאי לפיצוי מאחר ובתנאי הפוליסה נקבע כי הוא יכול לקבל תשלום חודשי רק אם הפגיעה בכושר עבודה אינה מאפשרת לו לעסוק בכל תחום עבודה ולא רק בעבודתו הנוכחית.

לכן, חשוב לקרוא היטב את הסעיפים של פוליסת הביטוח ולהבין את התנאים לקבלת הכיסוי. באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים במחירי ביטוח אובדן כושר עבודה. למידע נוסף ולייעוץ מקצועי השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם או מלאו פרטים בטופס שבאתר וקבלו הצעות אטרקטיביות לפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה.

שאלות בביטוח אובדן כושר עבודה
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 70% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח מעולה באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • נחמה ירקוני 5.10.2016
  "כשהייתי בשמירת הריון קראתי על הזכויות שלי באתר. תבעתי את קרן הפנסיה בגין אובדן כושר עבודה. זכיתי בגמלה על סך 7,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • גל בן חור 7.3.2012
  "נפצעתי בתאונה שאירעה במקום העבודה. נכנסתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית והבנתי שמגיע לי כסף. תבעתי את הביטוח וקיבלתי החזר כספי ישר לחשבון הבנק!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שמרית סרוסי 16.5.2012
  "חברת הביטוח דחתה את תביעתי. בפורטל קראתי טיפים שעזרו לי במאבק מול הביטוח והצלחתי לקבל 3,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריה בית משה 7.10.2015
  "נפצעתי בתאונת עבודה והביטוח הלאומי עיכב את התשלומים. בזכות בעצה של המומחים במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קידמתי את ההליך, וקיבלתי כ-65,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל