ליסינג

ליסינג

משווים וחוסכים בעסקאות ליסינג

ליסינג נהפכה בשנים האחרונות לדרך הקצרה ולעיתים הזולה להשיג רכב חדש
אתם מכירים את החבר הזה שלכם? זה שקנה רכב יד 2, רק שלוש שנים על הכביש מתוך מחשבה למכור אותו אחרי שלוש שנים עם ירידת ערך קטנה, ו"לצאת גדול" כי הוא "לא קונה רכב חדש, למה לי לשלם כל כך הרבה. החבר הזה, כנראה גילה כי ירידת הערך של הרכב שלו הייתה חדה יותר משתכנן, ושהוא מוכר את הרכב שלו ממש בגרושים, מבכה את הכסף שירד לטמיון, ברכב שבשנה האחרונה כבר ראה די הרבה פעמים מוסך.

שיטת הליסינג (או בעברית חכירה) מאפשרת להשיג רכב ליסינג חדש או רכב מהשנים האחרונות ולשלם עליו מדי חודש (ונשים בצד את השאלה אם מקום העבודה משלם על הרכב או אתם ישירות). יש סוד גלוי בתעשיית הרכב הישראלית: חברות הליסינג קונות רכבים בהנחה משמעותית, ולכן מציעות מחירים טובים יותר למי שרוכש או משכיר/חוכר דרכן. זה גורם לכך שעסקת ליסינג, במקרים רבים עדיפה על קניה מהיבואן ישירות, שכן ירידת הערך ועלויות הטיפולים יכולות בקלות להגיע למחיר ששילמתם בינתיים על רכב ליסינג (וזאת מבלי לדבר על הטרחה והזמן שנדרשים לכם לתחזוק הרכב, ועל התענוג שבלנסוע ברכב חדש במשך כל התקופה). חשוב לומר שכותבי מאמר זה אינם קשורים לחברות הליסינג, ואינם מקבלים איזו הטבה מהמלצה זו, למעשה אנחנו די כועסים על השיטה הזו שנוצרה, שיקר כל כך לקנות רכב מהיבואן, אבל אנחנו מנסים להסביר לכם מה טוב עבורכם, ולא לשנות את העולם…

קיימים מספר מסלולי משנה לליסינג כמו ליסינג מימוני אשר מאפשר להשכיר רכב ולשלם רק עליו, או ליסינג תפעולי שמאפשר להשכיר רכב ולכלול בתשלום החודשי  גם אחזקה, רישוי וביטוח ועוד.
אז מה המסלול שמתאים ביותר עבורכם

ליסינג תפעולי – מסלול זה מאפשר לשכור רכב ולקבל במסגרת השירות את כל הוצאות האחזקה והטיפולים כלולים (אין ארוחות חינם, כמובן שהמסלול הזה יקר יותר)
ליסינג מימוני – מסלול זה בשונה מליסינג תפעולי, משית עליכם את עלויות האחזקה, אבל הוא כמובן זול יותר (מומלץ למי שיש לו זמן לבקר במוסך בעת הצורך) – זיכרו שברכב חדש, מדובר בעיקר בטסט השנתי
ליסינג פרטי – מסלול ליסינג זה מאפשר ללקוחות פרטיים לרכוש רכב חדש בליסינג ולשלם עליו בתשלומים חודשיים. זאת, מבלי להוציא סכום עצום בהתחלה כמו ברכב חדש
השוואת מסלולי ליסינג –  בידקו אילו סוגי ליסינג קיימים לפני קניית רכב ליסינג ומהם היתרונות והחסרונות של רכב ליסינג של כל אחת מהשיטות ומהם מחירי ליסינג לכל אחד מהסוגים
ליסינג יד שנייה – פתרון מצוין עבור מי שלא יכול להרשות לעצמו רכב חדש אבל עדיין רוצה ליהנות מהיתרונות שיש לשיטת הליסינג.
רשימת חברות ליסינג – רשימה נוחה למי שרוצה לרכוש רכב או לשכור רכב ולא מתעצל להתקשר לכמה חברות (כדאי להתקשר לכולן, שכן בכל רגע נתון משתחרר צי רכב שונה לכל חברה, ותופתעו לגלות כי הפערים יכולים להיות גדולים בהתאם להיצע המכוניות שיש להן ברגע זה ממש)
ליסינג ישיר – לפני שאתם פונים לחברת ליסינג ישיר כדאי לקרוא על אילו נושאים יש לשים דגש  לפני שמבצעים קניית רכב ליסינג
ליסינג לאופנוע – לא רק בעלי מכוניות יכולים למצוא פיתרון זה, אלא גם מי שרוצה ברכב דו גלגלי

מבולבלים? גם אנחנו… אז אולי תשמחו לשמוע שהכנו עבורכם  מדריך ליסינג מקוצר, שמכיל כל מה שרציתם לדעת בראשי פרקים

שאל את המומחים של מידע
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון של עד כ-20% בעסקאות מימון לרכב
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים חברות הליסינג הטובות ביותר בשוק
 • שביעות רצון
  בעסקת מימון דרכנו תקבלו הטבות מיוחדות

לקבלת הלוואה למימון רכב או ליסינג

לקוחותינו מספרים

 • שמרית לאור 11.10.2016
  "רציתי לקנות רכב בליסינג אבל לא ידעתי מהיכן להתחיל. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המדריך השלם לפתרונות המימון לרכב. מצאתי בקלי קלות עסקה שחסכה לי כמעט 4,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רעות בן חיים 5.10.2015
  "בעבודה הציעו לי לקחת רכב בליסינג, לא הייתי בטוחה שזו עסקה משתלמת. בדקתי באתר והבנתי את התמונה הגדולה. בפגישה עם הבוס ידעתי על מה להתעקש והוצאתי תנאים נוחים שחסכו לי 3,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • עופר יצחקי 3.4.2016
  "לכאורה ליסינג זו עסקה פשוטה, אבל בתכל'ס צריך להבין את האותיות הקטנות. מומחי האתר הסבירו כל מיני מונחים חשובים, כך שסגרתי עסקה שאני שלם איתה ועוד חסכתי 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל