הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה

משווים וחוסכים בלקיחת הלוואה לכל מטרה

המציאות הישראלית מכתיבה לנו לפעמים תרחישים לא צפויים שדורשים פתרונות מידיים, כמו כסף שיהיה זמין לנו ממש עכשיו.

אם אין לנו את התקציב הנדרש אנחנו בבעיה. לצורך כך מעמידים לרשותנו הגופים הפיננסיים, בנקאיים וחוץ בנקאיים, שורה של פתרונות מיידיים הקרויים הלוואות.

החוכמה היא לא רק לבקש את ההלוואה אלא לדעת מה מבקשים, ממי מבקשים ובאילו תנאים, לפני שמתחייבים למסלול שאולי אינו מתאים לנו, לצרכינו וליכולותינו.

בסיוע המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו לקבל מידע מקיף ומפורט על מגוון הצעות של הלוואות לכל מטרה, להשוואות ביניהן ולחסוך בזמן ובעיקר בכסף.

הלוואות לכל מטרה השוואת הצעות

כמו בכל עסקה או רכישה שאנו מבצעים, חשוב לקבל כמה שיותר נתונים מכמה שיותר גורמים לפני שחותמים ומבצעים את העסקה.

הלוואות לכל מטרה הן עסקה לכל דבר. מדובר בכסף שאתם זקוקים לו, לכל מטרה שהיא, למשל לצרכי שיפוצים בבית, שמחה משפחתית, החלפת הרכב לחדש יותר, טיפול שיניים דחוף, או חופשה מהנה בחו"ל שאתם זקוקים לה, וכיוצ"ב.

אולם גם אם הכסף נדרש בדחיפות, חשוב שלא לעשות טעויות, מאחר ואת ההלוואה הזו יש גם להחזיר, ורצוי שזה יהיה בתנאים הנוחים ביותר וכאלו שתוכלו לעמוד בהם.

אז מה עושים? מתחילים לברר את סוגי ההלוואות שמציע כל גוף פיננסי בארץ, בתקווה למצוא מסלול שיתאים במדויק לצרכיכם. נשמע מייגע? אכן. זהו תהליך ארוך, מבלבל ומתיש, שרוב הסיכויים שתתייאשו ממנו במהרה ואולי אפילו תתפשרו על מסלול הלוואה שלא מתאים לכם במדויק, רק בגלל שנואשתם מהחיפוש ובמקביל אתם זקוקים לכסף.

הדרך הנוספת שעומדת לפניכם היא להיעזר במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. כאן נדרש מכם למלא פעם אחת בלבד את פרטיכם, להגדיר את סכום ההלוואה הרצוי לכם ולקבל מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות שמותאמות לנתונים שהזנתם.

אתם תמצאו את כל המידע ממוקד ומרוכז במקום אחד, ובאופן שיאפשר לכם לבצע השוואת הצעות, בהליך מהיר, נוח ובעיקר כזה שיחסוך לכם כסף.

אתם תוכלו ללמוד על הריביות מהן מורכבת כל הצעה, על טווח הזמן שנדרש להחזיר אותה, על תנאים מיוחדים, למשל, דרישת הבנק שתהיו לקוחות שלו כתנאי לקבלת הלוואה, או האם נדרשים בטחונות וערבויות וכדומה.

הלוואה לכל מטרה-ידע הוא כוח

חשוב לזכור שככל שיש נתונים רבים יותר, השליטה בבחירת ההלוואה הנכונה לכם נמצאת בידיים שלכם. המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית אינו גוף שמוטה לטובת בנק זה או אחר, אין לו כל אינטרס לקדם גוף פיננסי מסוים, ומטרתו להביא לכם כמה שיותר נתונים שיקלו עליכם את ההחלטה.

זה שונה בתכלית השוני מאשר לשבת מול פקיד בבנק או מול נציג של חברה חוץ בנקאית שיעשו הכל כדי לשווק לכם את המוצר שלהם, במקרה זה הלוואה.

אז אם בא לכם לפנק את עצמכם בחופשה נעימה, להסדיר את המינוס בבנק או לקנות את הריהוט שחלמתם עליו כבר הרה זמן ואתם קצרים במזומנים, זה הזמן לקחת הלוואה בתנאים מצוינים, עם פריסת תשלומים נוחה ואחרי שביצעתם השוואת הצעות מדוקדקת ומקפה.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגינו ישמחו לאתר עבורכם את ההצעות המובילות של הלוואות לכל מטרה ממטב הגופים הפיננסיים באתר, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור בזו שתיראה לכם כמתאימה ביותר.

שאלות בהלוואות לכל מטרה
כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל